Autokross/Folkreiss: Ziemas sezonas starts ne ātrāk kā 22. decembrī

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.11.2013
16:02

LAF Krosa komisijas autokrosa kausa un LAF Folkreisa Ziemas kausa pirmais posms Brenguļu autotrasē notiks vai nu 22. vai 29. decembrī. Brenguļu trases vadība šobrīd neprognozē laika apstākļus, kuri ļautu pirmo posmu aizvadīt pirmajā plānotajā datumā – 15. decembrī.

Ziemas sezonas kalendārā pirmais posms tika plānots netipiski agri. Lielā mērā tā bija kā nodrošināšanās gadījumam, ja ziema sāktos agri, kā tas dažos nesenajos gados piedzīvots. Lai arī pamatā jau bija skaidrs, ka diez vai šajā datumā sezonu izdotos sākt, datuma iekļaušana kalendārā ļautu izmantot laika apstākļus startam.

Brenguļu autotrases organizatore Eva Prūse skaidro: „Nedomāju, ka 15. decembris būtu atbilstošs sacensību rīkošanai. Rudens ir silts, zeme, līdz ar to, izsilusi un pat pirmais sals diez vai paspētu to nocietināt atlikušajās nedēļās. Trase gan ir nolīdzināta pēc rudens sacensībām, un pagaidām izdevies izvairīties arī no neprāšiem, kuri dubļos būtu iebraukuši nenolīdzināmas rises. Tomēr mēs visus darbus plānojam uz 22. decembri, domāju, ka tas būs atbilstošāks datums ziemas sezonas sākšanai.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv