Autokross/Folkreiss: Ziemas sezonas starts ne ātrāk kā 22. decembrī

Viesturs Saukāns  25.11.2013 16:02 8

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

LAF Krosa komisijas autokrosa kausa un LAF Folkreisa Ziemas kausa pirmais posms Brenguļu autotrasē notiks vai nu 22. vai 29. decembrī. Brenguļu trases vadība šobrīd neprognozē laika apstākļus, kuri ļautu pirmo posmu aizvadīt pirmajā plānotajā datumā – 15. decembrī.

Ziemas sezonas kalendārā pirmais posms tika plānots netipiski agri. Lielā mērā tā bija kā nodrošināšanās gadījumam, ja ziema sāktos agri, kā tas dažos nesenajos gados piedzīvots. Lai arī pamatā jau bija skaidrs, ka diez vai šajā datumā sezonu izdotos sākt, datuma iekļaušana kalendārā ļautu izmantot laika apstākļus startam.

Brenguļu autotrases organizatore Eva Prūse skaidro: „Nedomāju, ka 15. decembris būtu atbilstošs sacensību rīkošanai. Rudens ir silts, zeme, līdz ar to, izsilusi un pat pirmais sals diez vai paspētu to nocietināt atlikušajās nedēļās. Trase gan ir nolīdzināta pēc rudens sacensībām, un pagaidām izdevies izvairīties arī no neprāšiem, kuri dubļos būtu iebraukuši nenolīdzināmas rises. Tomēr mēs visus darbus plānojam uz 22. decembri, domāju, ka tas būs atbilstošāks datums ziemas sezonas sākšanai.”

8 responses to “Autokross/Folkreiss: Ziemas sezonas starts ne ātrāk kā 22. decembrī”

 1. Ermīns says:

  Prieks par jauno sezonu! Ceru uz kuplu dalībnieku skaitu :)

  Tēma par Brenguļu trasi:

  Uzskatu, ka džokers ir jātaisa citā vietā, jo abos virzienos (vienā gadījumā iebraugšana, otrā izbraugšana ir galīgi garām – lasi bīstama).

  Mans redzējums – vai nu kādā taisnē mākslīgs slāpētājs, kuram jāizbrauc cauri vai kādā līkumā papildus izbraugšana pa ārmalu ar ātrum slāpētāju, bet noteikti kaut kur citur nevis vecajā vietā.

 2. [Ex] says:

  Tiekamies! Izskataas, ka ziemaa trasee atsevishkjos posmos buusim uz starta abi ar braali, tikai dazhaadaas mashiinaas :)

 3. Fans visiem says:

  Džokeri vajadzetu uztaisit pirmaja likuma vnk trasi vajadzetu pagarinat.to likumu ka džokeri bet talak trasi esmu b ijis uz kadam 8 gonkam un es redzu ka tur vel trasi var pagarinat !!

 4. Ermīns says:

  Tu domā virzienā – pa pulksteni? tad var arī tur, vai arī starta taisnes baigās pirms pirmā līkuma – tas virzienā pret pulksteni!

 5. Fans visiem says:

  tur kur gara taisne. kur tas platais likums. tur var pagarinat trasi un to likumu ka dzokeri

 6. Viesturs says:

  Cita Džokera versija jau tiek štukota pāris gadus, bet laikam jau, ka šoziem varētu kaut kas jauns parādīties, sākumā tādā vienkāršotā versijā. Tā kā cerams, ka būs mums jaunumi šajā ziņā vēl šogad.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru