Autokross/Folkreiss: Ziemas turpinājums Vecpilī, iespējams, arī Jēkabpilī

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.02.2012
17:12

Līdz ar veiksmīgi aizvadītu LAF Folkreisa Ziemas kausa 4. posmu un autokrosu Brenguļos turpinās cerības aizvadīt arī nolikumā paredzēto piekto posmu. Tiesa, sacīkste, kas 3. martā bija paredzēta Popes trasē, pārcelta uz Vecpils autotrasi, šajā pašā datumā. Savukārt pastāv iespēja, ka nedēļu pēc Vecpils posma, ja laikapstākļi atļaus, varētu notikt arī sacīkste Jēkabpilī, kas gan būtu ārpus Ziemas kausa ieskaites, tomēr gana interesanti.

LAF Folkreisa Ziemas kauss nolikumā paredzēts piecos posmos. Pie šīs patiesības pieturoties, Brenguļos formāli aizvadīta ceturtā sacīkste, lai gan praksē šī bija tikai otrā sportistu tikšanās šajā ziemā. Savukārt piektais posms, kas sākotnēji bija paredzēts Popē, notiks Vecpils autotrasē.

Popes sacīkstes rīkotājs Kaspars Silenieks laicīgi atsauca cīņu Ventspils puses trasē personīgu apsvērumu dēļ un, vienojoties ar Vecpils trases organizatoriem, lūdz pārnest posmu uz Vecpili. Kaspars gan ļoti cītīgi turpina darbu, lai izdotos arī Vecpils sacīkste – tiek organizēts bataljons ar autokrosa klases dalībniekiem no Kurzemes puses.

Līdz ar Vecpils posmu LAF Folkreisa Ziemas kauss finišēs. Tomēr, ja marta vidū saglabāsies ziema, 10. vai 11. martā iespējama sacīkstē Jēkabpilī, kur Mārtiņš Svilis un citi Jēkabpils pazīstamie autosportisti jau vairākas nedēļas darbojas šogad izveidotā ziemas autotrasē. Mārtiņš Svilis sacīja: „Ja ziema turēsies, ļoti labprāt gribētu savā trasē uzaicināt folkreisa un autokrosa braucējus. Tāpēc darīsim visu, lai trasi saglabātu un ceram, ka arī sportisti būs gatavi ziemu paturpināt!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv