Autokross/Rallijkross: 23. oktobrī krosa klase kopā ar folkreisu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.11.2010
22:56

23. oktobrī Ropažos, 333 trasē notiks LAF Folkreisa Vasaras kausa fināls, kurā tiks noskaidrots 2010. gada labākais Latvijas folkreisa braucējs. Lai sacīksti padarītu krāšņāku, nolemts cīņām piesaistīt arī autokrosa un rallijkrosa braucējus, kas cīņas aizvadītu pēc folkreisa sacensību braukšanas formulas, taču atsevišķā – krosa – ieskaitē. Rīkotāji sola, ka trasei būs garāka konfigurācija un tās segumu veidos asfalts un grunts.
Ieinteresētie autokrosa un rallijkrosa braucēji informāciju var meklēt LAF Krosa komisijā, bet nākamo nedēļu laikā šai sacīkstei pastiprinātu uzmanību pievērsīs arī Autocross.lv.
Tikmēr aktīvākajiem krosa braucējiem jāņem vērā, ka arī turpmāk, atkarībā no sportistu aktivitātes, pastāv iespēja aizvadīt kopīgas sacensības ar folkreisu, kad tautas sporta sacensības notiek atsevišķi no citām aktivitātēm. Savukārt ziemā, kad folkreisam paredzēts aizvadīt sešu posmu Folkreisa Ziemas kausu, iespējams, notiks arī Latvijas autokrosa ziemas kausa izcīņa! Šo ziņu apstiprinās LAF Krosa komisijas padomes lēmums, iespējams, nākamnedēļ, tomēr nopietnu šķēršļu šai idejai šobrīd nav.
Sportistiem arī ieteikums būt aktīviem šādu sacensību plānu ziņā un iesniegt savus priekšlikumus ne tikai vasaras, bet arī ziemas autokrosa un rallijkrosa sezonai!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv