Autokross/Rallijkross: Borševskis: „Ceru, ka čempionam nebūs miera!”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.03.2015
17:58

Pēc mēneša Smiltenē Latvijas autokrosa čempionātā plāno debitēt Jānis Borševskis. Lai gan viņš nebūs vienīgais debitants, viņa izvēlētā tehnika – Mitsubishi Evo IX – sola pievienošanos Open klases līderu pulkam. Pats viņš kautrīgi atzīmē – gribētos, lai līdz šim valdījušais čempiona Agra Bredika Evo VIII būtu blakus starta laukumā.

Jānis ienāk krosā ar zināmu standartauto un miniralliju pieredzi. Jau kādu laiku vērojis autokrosa un rallijkrosa aktivitātes, Borševskis ir gatavs debijai: „Vēroju iepriekšējos čempionātus, un man nelika mieru fakts, ka viena Evolūcija netraucēti brauc visiem pa priekšu. Gribējās pamēģināt. Sākām gatavot mašīnu ar mērķi ievērot jaunākos FIA SuperCar noteikumus, kas pamatā izdevās, vienīgi paši noteikumu gada laikā mainījās reizes trīs. Taču mašīna būs laba, es ceru. Sākotnēji noteikti gribu braukt Latvijas autokrosa čempionātā, bet paralēli tuvoties rallijkrosam. Esmu laicīgi pieteicies gan Smiltenes krosam, gan arī 333 rallijkrosam, lai krātu pieredzi šajā sporta veidā. Tāpat ļoti ceru, ka līdzšinējam čempionam Agrim Bredikam otras Evo uzrašanās izraisīs pamatīgu azartu, un viņš būs uz starta.”

Vērojot avāriju analīzi sportistu sapulcē Borševskis atklāja un izprata braukšanas un kontaktcīņu nianses: „Šis elements būs jāpamācās, bet ceru, ka konkurenti jau nav sadalījuši manas mašīnas sitamās vietas – kam spārns, kam durvis,” smejas debitants.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv