Autokross/Rallijkross: Čempionam Bredikam starptautiski plāni

Viesturs Saukāns  06.11.2013 15:15 0

  Autokross, Rallijkross, Ziņas

Latvijas autokrosa čempionam Open klasē Agrim Bredikam nākamsezon galvenā prioritāte būs Latvijas čempiontitula aizstāvēšana, taču, ja atļaus finanses, Agris vēlas aizvadīt arī pilnu Eiropas Rallycross Challenge seriālu.

Brediks starptautisko rallijkrosa seriālu jau izmēģināja, oktobrī startējot pēdējā posmā Čehijā, SuperCar klasē gūstot daudzsološu trešo vietu. Jaunās sezonas plānos ir veikt pilnu sezonu seriālā: „Protams, gribu startēt Latvijā, jo nacionālais čempionāts ir laba treniņu iespēja, un apzinos, ka man treniņi par ļaunu nenāktu. Tajā pašā laikā ir liels kārdinājums regulārāk pamēģināt spēkus rallijkrosā, un Rallycross Challenge šķiet pievilcīgs un realizējams seriāls.”

Problēmas abu seriālu apmeklēšanai var sarūpēt kalendāru sakritības. Piemēram, šobrīd Rallycross Challenge kalendāra sakarā zināms tikai Lietuvas posma datums, taču jau tas sakrīt ar vienu no Latvijas čempionāta Vecpils posmiem. Tomēr, ja iespējas atļaus, Bredikam būtu visas morālās tiesības par prioritāti uzstādīt starptautisko seriālu, jo iespējami lieliski rezultāti.

Dalies ar šo ziņu