Autokross/Rallijkross: Krosa braucēji uz Čehiju, Nitišs un Baumanis Norvēģijas SuperCar

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.08.2015
16:51

Latvijas autokrosa braucēji – Ervins un Justs Grenči, Andris un Juris Kuļikovski – nedēļas nogalē aizvadīs kārtējo Eiropas čempionāta posmu Čehijā, Pržerovā. Savukārt Norvēģijā, Hellas trasē uz starta stāsies Reinis Nitišs un Jānis Baumanis – abi SuperCar klasē!

Kamēr Latvijas krosa sezonas iznākums noskaidrosies Smiltenē, „starptautiskie latvieši” cīnīsies Eiropas un pasaules līmenī.

Latviešiem iztrūkumi sastāvā

Uz Eiropas autokrosa čempionāta sesto posmu Pržerovā devušies SuperBuggy braucēji Ervins Grencis un Juris Kuļikovskis, Buggy 1600 klases braucējs Andris Kuļikovskis, kā arī JuniorBuggy braucējs, kuru pēc rezultātiem varētu dēvēt arī par Latvijas komandas līderi – Justs Grencis. Uz starta nevarēs iziet Jānis Boks – Ungārijā piedzīvotais tehnikas defekts liek palikt mājās.

Visi minētie – Grenči, Kuļikovski un Boks – šobrīd gatavojas aizvadīt arī pēdējos divus posmus Francijā un Itālijā, kas notiks septembrī.

Kopvērtējumā visaugstāk no latviešiem šobrīd ir Justs Grencis – pēc otrās vietas Ungārijā jaunais latvietis JuniorBuggy klasē ir augstajā sestajā vietā. Pārējie braucēji gan piedzīvojuši tik mainīgus rezultātus, ka īsti par kopvērtējuma pozīcijām necīnās. Tomēr visi ir ap top-10. Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē ir 12. vietā. SuperBuggy braucēji – Boks devītais, Grencis 11., Kuļikovskis – 22. vietā. Starp citu, Latvijas komanda no 15 startējušajām kopvērtējumā ir piektā, bet Ungārijas posmā atsevišķi tika sasniegta trešā vieta.

Nitišs un Baumanis Hellas SuperCar

Norvēģijā, savukārt, tiek aizvadīts pasaules rallijkrosa čempionāta kārtējais posms. SuperCar klasē pasaules ieskaitē startēs Reinis Nitišs, savukārt Eiropas SuperCar ieskaitē spēkosies arī Jānis Baumanis – Jāņa otrā vizīte no trim augstākajā līgā.

SuperCar klasei pieteikušies 47 dalībnieki – ja visi tiešām startēs, tas būs jauns pasaules rallijkrosa čempionāta rekords. 23 no šiem braucējiem startēs pasaules ieskaitē, 24 – Eiropas čempionāta cīņās. Gana nopietns pasākums.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv