Autokross/Rallijkross: Latvieši cīnās ārzemēs

Viesturs Saukāns  10.05.2016 22:05 0

Vairāki Latvijas sportisti aizvadījuši sacensības citu valstu autokrosa un rallijkrosa čempionātos.

Ervins un Justs Grenči, kā arī Everts un Monta Henilāni cīnījās otrajā Čehijas autokrosa čempionāta posmā. SuperBuggy klasē Ervins Grencis sasniedza ceturto vietu. JuniorBuggy Justs Grencis šoreiz palika bez vērā ņemama rezultāta problēmu dēļ, praktiski neveicot nevienu braucienu.

Everts Henilāns RB250 klasē sestajā vietā, lai gan posma sākums bija izcili spožs – uzvara laika kontrolē un pirmajos divos braucienos. Monta Henilāne RB125 klasē devītā 12. dalībnieku konkurencē. Monta bija devītā arī pēc trīs kvalifikācijas braucieniem.

Mārtiņš Spīķis aizvadīja pirmo Lietuvas čempionāta posmu, Gargždai trasē startējot D-Super2000 klasē. Piecu dalībnieku konkurencē, par spīti pazudušam trešajam pārnesumam un dzesēšanas problēmām visas dienas garumā, Mārtiņš guva otro vietu. Jāpiebilst, ka vienam no folkreisa līderiem šī bija otrā sacīkste autokrosā, kas sekoja neveiksmīgajam Latvijas čempionāta posmam Smiltenē.

Igaunijā aizvadīts vietējā rallijkrosa čempionāta pirmais posms. Kulbilohu trasē Edijs Ošs Super 1600 klasē nekvalificējās pusfinālu fāzei. Savukārt, cīnoties kopā ar Super 1600, Junior 1600 klasē klasificēts trešajā vietā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 29.04.2018.

LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posms

LAF Krosa komisijas kausa 6. posms

Nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - KKK

Pieteikums - Komanda

Dalībnieki - FR (24)

Dalībnieki - KKK (8+1)

Reģistrācija dal.parkā

***

Portugāle, Montalegre, 29.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 2. posms

Latvijas sportisti:

PČ Supercar: Jānis Baumanis

EČ Super 1600: Artis Baumanis