Autokross/Rallijkross: “Mūsas trase” meklē investorus!

Viesturs Saukāns  30.09.2014 11:53 11

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Sporta komplekss Mūsa” aicina visus ieinteresētos investorus līdz 2014. gada 10. novembrim iesniegt pieteikumu piedalīties sporta kompleksa “Mūsa”  pārdošanas procesā.

Sporta komplekss “Mūsa” tiek izmantots Eiropas un nacionāla mēroga autokrosa un rallijkrosa sacensību rīkošanai, un piedāvājuma mērķis ir piesaistīt papildu līdzekļus tā vispārējās attīstības nodrošināšanai, trases un saistīto ēku uzlabošanai, kas nodrošinātu iespēju sporta kompleksam “Mūsa” ilgtermiņā saglabāt Eiropas mēroga sacensību norises vietas statusu un kļūt par autosporta attīstības centru reģionā.

Investoram tiks piedāvāta iespēja nopirkt sporta kompleksu “Mūsa” kā lietu kopību, kuras sastāvā ietilpst nekustamais īpašums, iekārtas un sacensību rīkošanai nepieciešamais aprīkojums, kā arī nemateriālais aktīvs – leģendārā un atpazīstamā “Mūsas trase” preču zīme.

 

Ieinteresētie investori tiek lūgti līdz 2014.gada 10.novembrim iesniegt nesaistošus piedāvājumus sporta kompleksa “Mūsa” pārdošanas procesā. Pēc sākotnējās intereses apstiprināšanas potenciālajam investoram tiks nodrošināta iespēja iepazīties ar nepieciešamo informāciju un veikt apskati sporta kompleksā “Mūsa”.  Investoru atlases procesa galvenie kritēriji būs:

 • iegādes cena un samaksas nosacījumi;
 • finanšu resursu pieejamība;
 • pieredze liela mēroga sporta vai kultūras pasākumu organizēšanā;
 • stratēģiskais plāns ilgtermiņa darbības nodrošināšanai.

 

Par Sporta kompleksu “Mūsa”

Sporta kompleksa “Mūsa” vēsture aizsākas 1978. gadā, kad Bauskas rajonā Mūsas upes krastā tika izveidota motokrosa trase. Šobrīd sporta komplekss “Mūsa” ar kopējo platību 320 400 m2 sevī ietver autokrosa un rallijkrosa trasi, tribīnes, ēkas un stāvlaukumus, kas nodrošina nepieciešamo infrastruktūru sporta sacensību un aktīvās atpūtas aktivitāšu organizēšanai. Ar Ministru kabineta rīkojumu sporta kompleksā “Mūsa” ietilpstošajiem nekustamajiem īpašumiem ir piešķirts Nacionālās sporta bāzes statuss.

Sporta kompleksa “Mūsa” autokrosa trasei vienīgajai Baltijā līdz 2016. gadam ir piešķirta Starptautiskās Automobiļu Federācijas (FIA) licence, kas kopumā ir piešķirta tikai astoņām autokrosa trasēm Eiropā un ļauj trasē rīkot dažāda mēroga sacensības. Attiecīgi sporta kompleksa “Mūsa” trasē bez vietējā mēroga autosporta sacensībām tiek rīkots arī FIA Eiropas, Ziemeļeiropas (NEZ) un Baltijas čempionāta posmi autokrosā un rallijkrosā.

Kontaktinformācija:

Visi informācijas pieprasījumi un komunikācija ir jārisina ar Mērķa sabiedrības juridisko un finanšu konsultantu Zvērinātu advokātu biroju “Visa Vērte”, adresējot:

Rolandam Bortaščenokam, ZAB “Visa Vērte”, Dzirnavu iela 16/2, Rīga, LV-1010, Latvija; e-pasts: rolands.bortascenoks@visaverte.lv; tālruņa Nr.:+37129219378;

Edgaram Muceniekam, ZAB “Visa Vērte”, Dzirnavu iela 16/2, Rīga, LV-1010, Latvija; e-pasts: edgars.mucenieks@visaverte.lv; tālruņa Nr.: +37126868750.

 

Plašāka informācija:

www.musa.lv

 • Gan jau kāds ārzemnieks nopirks…

 • uh

  kaut nēģeri,ka tikai ir trase un iespējas pa to braukt!

 • 26

  Man liekas,ka daudz par maz ir sacīkšu,lai šī trase uzturētu pati sevi.Vai arī daudz par maz ,sacīkstē ir braucēju.Viens vai otrs.Sacīkstes var vairāk taisīt,bet vai viņās būs gana daudz braucēju,nezinu !!!Ja jau šī trase ir nacionāla,tad valstij vajadzētu atbalstīt vairāk!!!,ja tā atbalsta,tad vajadzētu mazāk kabatā bāst!!! Viens vai otrs.A – ja neatbalsta slikti,kultūras ministrijā pie esošajiem 80 purniem,jāpieņem vēl 80, lai saštuko atīstības plānu “Mūsas trasei”,tātad visiem balsot par ……. !!!

 • māris

  Lai notiktu vairāk sacensību vajag prasīt adekvātu cenu…nevis kosmosu :silly:

 • pirmkārt jau sacensību rīkošana man liekas, ka ir hobijs un par peļņu te diez vai ir vērts runāt, bet ceru, ka atradīsies labi investori un nākošgad mums būs eiropas čempis, jo pazaudēt šīs sacīkstes ir viegli, bet pēc tam atgūt manuprāt būs grūti!

 • Vairis

  Manas domas, ka vajadzētu turpināt rīkot sacensības un paralēli tam meklēt investorus.
  Jo ja kāda trase dabūs to posmu, kuru visu laiku organizēja Mūsa – un viņi to noorganizēs augstā līmenī, pēc tam būs ļoti grūti atgūt posmu, bet varbūt es maldos…….., un viss būs pavisam vienkāršāk.

 • lielais

  Skumji,skumji. Gan jau kāds leitis nopirks un būs mums Maksimas Kauss

 • Igors

  Staipīja pirkstus ,kamēr pārstaipīja :no: Gala rezultāts likumsakarīgs ar tādu attiekmsi pret sportistiem ,līdzjutējiem un pārējiem kam patīk šis sports !

  • oto

   pilnīgi piekrītu- augstu leca zemu krita

 • oto

  bet bāzi noteikti vajag saglabāt, valmieras pusē Rencēnu auto klubs aktīvs un ar ambīcijām lai ņem ciet varbūt pa visiem sanāk.

 • antons

  ja tuvākajā laikā neviens neparādīsies,tad mums eiropas čempi vairs neredzēt,jo valdība tagad grūdīs tikai un vienīgi rallijkrosa trasei Bikerniekos,kur visi ir savējie katrā galā…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA