Autokross/Rallijkross: Odiņš ar emocionālu video dodas uz rallijkrosu (VIDEO)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.11.2016
14:35

Sociālajā vidē pēdējās dienās ceļo video, kurā Latvijas autokrosa čempions 1600 klasē Arnis Odiņš atvadās no autokrosa. Tas, kas video nav pateikts – tiek kalti nopietni plāni rallijkrosa virzienā.

2015.gada VAZ Klasika un šā gada 1600 klases čempions skaidro, ka pašlaik viņa nākamā gada programmu veido plāni aizvadīt pilnu NEZ Rallijkrosa čempionāta sezonu NEZ Super 1600 klasē ar Renault Twingo, kā arī startēt Igaunijas rallijkrosa čempionātā ar šogad izmantoto VAZ 2108, kas tiek pilnībā pārbūvēts rallijkrosa versijai. Odiņš šajā cīņā nebūs viens – līdzīgu Twingo plāno iegūt arī šā gada Latvijas autokrosa čempions 2000 Super klasē Juris Spīķis startam NEZ, savukārt papildu plāni vēl tiek izstrādāti. Abi pirms mēneša aizvadījuši testus Igaunijā.

“Jau kādu laiku ar Juri runājām par to, ko darīt nākamajā sezonā,” saka Odiņš. “Tā kā krosā pietiekami ilgi ir pabraukts un šosezon jau cītīgi tika braukts arī rallijkross, piedāvāju Jurim variantu aizbraukt izmēģināt citu tehniku – tehniku ar kuru čaļi cīnās Eiropā. Mums Latvijā ir ļoti augsta līmeņa komanda TT Motorsport, kura man ir pazīstama, kopš sāku savas autokrosa gaitas. Sazvanīju Uģi Traubergu un sarunājām testus ar jauno Renault Twingo, ar kuru Vācijas posmā Jegors Saņins izcīnija otro vietu Eiropas čempionāta posmā Super 1600. Ja par plāniem, tad šobrīd darām visu, lai nobrauktu pilnu Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionātu Super 1600 klasē, abi ar Renault automašīnām, un abi vienā ieskaitē. Kā Juris pēc treniņa teica – šeit jautājums var būt tikai viens, kurš būs pirmais, kurš otrais. Patīkama ziņa par Rīgas pasaules RX posmu, kur nākošajā sezonā kā satelītklase būs Super 1600, kas savukārt ir labs mērķis, uz kuru tiekties. Vai tas nebūtu interesanti, ja Rīgā brauktu divi Latvijas braucēji, Latvijas komandā?”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv