Autokross/Rallijkross: Otrdien salonauto klašu sapulce!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.10.2012
20:09

Uzmanību autokrosa un rallijkrosa salonautomašīnu klašu braucējiem! LAF Krosa komisija izsludina sapulci 9. oktobrī pl.17:00. Rīgā, Ātruma Cilts kartinga hallē! Ierašanās visiem esošajiem un topošajiem sportistiem „gandrīz obligāta”. Galvenās tēmas – 2012. gada izvērtēšana un priekšlikumi veiksmīgam 2013. gadam. Pieteikšanās par plānoto ierašanos pie komisijas vadītājas Inta Ulmes (autokross@laf.lv, 29264457).

Kā tika nolemts ziemā aizvadītajā LAF Krosa komisijas biedru sapulcē, komisijas uzdevums būs tikties atsevišķi ar klašu vai grupu sportistiem, lai padziļināti izrunātu aktuālākos jautājumus un priekšlikumus.

9. oktobrī tiek aicināti uz sapulci 1600, 2000 Super, Open (īpaši!!!), VAZ Klasika, kā arī ralijkrosa klašu dalībnieki. Tāpat īpašs mudinājums uz šādām sarunām ierasties sportistiem, kuri līdz šim vēl nav startējuši Latvijas čempionātā, tomēr jau nākamgad varētu spert soļus šajā virzienā! Šī ir iespēja klātienē risināt problēmas, ja tādas ir, kam, savukārt, vajadzētu mazināt vēlākās pretenzijas pret jau pieņemtiem un nemaināmiem lēmumiem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv