Autokross/Rallijkross/Folkreiss: Izmaiņas jūlija notikumos!

Viesturs Saukāns  04.02.2016 11:40 2

LAF Krosa komisija spiesta mainīt sacensību norises kalendāru šā gada jūlija sacensībām, kā rezultātā mainās plāni Latvijas autokrosa čempionātam, folkreisam un NEZ rallijkrosam.

Situācija sākās Lietuvā, kur Vilkiču rīkotāji vēlas atkal sarīkot vienā nedēļas nogalē gan NEZ čempionāta posmu, gan RallycrossChallenge sacensību. Sākotnējais 16.-17. jūlija datums nederēja Challenge kalendāram, līdz ar to NEZ posmam jābīdās uz augšu – uz 9.-10. jūliju. Taču, tā kā aizjūras sportistu dēļ ir svarīgi, lai abi Baltijas posmi notiktu viens aiz otra, līdzi nācās pabīdīties arī 333 posmam, kas tagad nonācis 16.-17. jūlijā.

Sekas: Latvijas autokrosa čempionāta posms Kalna pagastā tiek pārcelts uz 23.-24. jūliju, tam līdzi seko arī folkreiss. Folkreisam jūlija vidus būs sarežģīts periods, jo jāveic gan 333, gan Kalna pagasta sacīkste, starp kurām jaunajā versijā ir tikai nedēļas atstarpe. Vēl vairāk, abi šie posmi paredzēti divu dienu režīmā, integrēti, attiecīgi, NEZ un LČ posma ietvaros (nevis atsevišķi, kā Vecpilī, piemēram).

Izmaiņas jau apskatāmas Autocross.lv kalendāru sadaļā.

  • Šo ziņu vēl neņemiet par pilnu, pēc publicēšanas panesās sarunas starp NEZu un Challenge, iespējamas vēl citas izmaiņas. Ziņosim.

  • 26

    Kāds scenārijs ir FR,kur tas notiks divu dienu ietvaros???

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***