Autokross/Rallijkross/Folkreiss: Izmaiņas jūlija notikumos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.02.2016
11:40

LAF Krosa komisija spiesta mainīt sacensību norises kalendāru šā gada jūlija sacensībām, kā rezultātā mainās plāni Latvijas autokrosa čempionātam, folkreisam un NEZ rallijkrosam.

Situācija sākās Lietuvā, kur Vilkiču rīkotāji vēlas atkal sarīkot vienā nedēļas nogalē gan NEZ čempionāta posmu, gan RallycrossChallenge sacensību. Sākotnējais 16.-17. jūlija datums nederēja Challenge kalendāram, līdz ar to NEZ posmam jābīdās uz augšu – uz 9.-10. jūliju. Taču, tā kā aizjūras sportistu dēļ ir svarīgi, lai abi Baltijas posmi notiktu viens aiz otra, līdzi nācās pabīdīties arī 333 posmam, kas tagad nonācis 16.-17. jūlijā.

Sekas: Latvijas autokrosa čempionāta posms Kalna pagastā tiek pārcelts uz 23.-24. jūliju, tam līdzi seko arī folkreiss. Folkreisam jūlija vidus būs sarežģīts periods, jo jāveic gan 333, gan Kalna pagasta sacīkste, starp kurām jaunajā versijā ir tikai nedēļas atstarpe. Vēl vairāk, abi šie posmi paredzēti divu dienu režīmā, integrēti, attiecīgi, NEZ un LČ posma ietvaros (nevis atsevišķi, kā Vecpilī, piemēram).

Izmaiņas jau apskatāmas Autocross.lv kalendāru sadaļā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv