Autokross / Rallijkross / Folkreiss: Karstā jūlija pieteikumu kampaņa sākusies!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.06.2017
10:55

Jūlijs Latvijas krosa saimei būs ļoti aktīvs un karsts, jo tuvu un tālu paredzēti svarīgi notikumi. Jūlijs sāksies ar kuplu mūsējo skaitu pasaules un Eiropas rallijkrosa Zviedrijas posmā. Turpinājumā Latvijas autokrosa čempionāts un folkreiss Pilskalnos, NEZ posms 333 un Vilkičos, folkreiss Vecpilī, Eiropas un Baltijas autokross…

Ar Zviedrijas posmu Hēljesā viss skaidrs – Supercar Jānis Baumanis un Reinis Nitišs, Super 1600 uz starta Artis Baumanis, Juris Spīķis un Arnis Odiņš.

Tuvākajās nedēļās notiks arī trīs Eiropas autokrosa čempionāta posmi – šonedēļ Vācijā, pēc tam Čehijā un Francijā. Pašlaik izkristalizējies, ka Latviju pārstāvēs vienīgi Ervins un Justs Grenči.

Jūlija pirmajā pusē Jēkabpils puses Pilskalnos lielais nacionālā krosa festivāls. Sestdienā LAF Folkreisa Vasaras kausa trešais posms un LAF Krosa komisijas kausa kārtējā sacīkste, kas kā treniņš var lieti noderēt nākamās dienas Latvijas autokrosa čempionāta posmam.

Jūlija vidu 333 trasē NEZ Rallijkrosa un NEZ Kroskartu čempionāta posms, kas būs arī Latvijas rallijkrosa kausa sacīkste. Nedēļu vēlāk NEZ rallijkrosa karavāna dosies uz Lietuvu, lai aizvadītu nākamo posmu Vilkičos.

Pilskalnu un 333 sacīkstei pieteikšanās jau atvērta, tās dokumentācija un augošie dalībnieku saraksti atrodami arī Autocross.lv labajā pusē. Tātad autokrosam, rallijkrosam, folkreisam un kroskartiem viss jau ir sācies!

Nedēļu pēc 333 rallijkrosa skati pārcelsies ne tikai uz Lietuvu, bet arī Vecpils autotrasi, kur tiks aizvadīta vēl viena folkreisa un LAF Krosa komisijas kausa sacīkste.

Jūlijs būs karsts un trasē izbrauks, šķiet, visu Krosa komisijas disciplīnu pārstāvji. Jūlija beigās Igaunijā turpināsies arī Baltijas kauss smago automašīnu braucējiem.

Sportistiem un skatītājiem aicinājums neapjukt plašajā piedāvājumā. Visvienkāršākais neapjukšanas veids – apmeklēt visus pasākumus! Ja nopietni, viss atrodams sadaļā Kalendāri.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv