Autokross/Rallijkross/Folkreiss: Sākas skarbais jūlijs

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.07.2016
13:53

Jūlijs šogad Latvijas autokrosa, rallijkrosa un folkreisa saimei ir īpaši sarežģīts. Jāaizvada Latvijas čempionāta posms Pilskalnos, divas NEZ sacīkstes 333 un Biķerniekos, debitē Latvijas kausa izcīņa. Kā neapmaldīties notikumos un uzdevumos?

Autokross: Kalna pagasts gaida!

Nākamās nedēļas nogalē – 9. un 10. jūlijā tiks aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta ceturtais posms. Ar šo pasākumu sportistiem jau ir zināma skaidrība: pieteikumu sūtīšana norisinās pilnā sparā, sacīkste abas dienas: sestdien un svētdien. Pētiet sacensību nolikumu, lai būtu kursā par nedēļas nogales laika plānu. Tāpat reģistrējiet vietas dalībnieku parkā.

Folkreiss: Pilskalni un 333 pēc kārtas!

Uz Pilskalnu trasi Jēkabpils pusē jau gatavojas doties prāvs dalībnieku pulks. Gluži kā autokrosa braucējiem, turpinās pieteikumu sūtīšana un vietu reģistrācija dalībnieku parkā. Lai gan rīkotāji un Autocross.lv braucējiem ļāva noprast par dalībnieku parka vietu reģistrāciju sākot no 61. vietas, šis aicinājums ne visos gadījumos tiek ievērots. Rīkotāji sola, ka vietas pietiks visiem, jebkurā gadījumā.

Taču atgādinām, ka jau nedēļu pēc Pilskalnu cīņas folkreisa kolektīvu gaida nākamā divu dienu cīņa 333 trasē, kopā ar NEZ Rallijkrosa čempionāta posmu. Arī šim pasākumam pieteikšanās jau sākusies, nepalaidiet garām! Pieteikumu termiņš gan ir 13. jūlijs, tātad būs pāris dienas laika saprast Kalna pagastā gūto brūču dziļumu, lai varētu zināt par dalību 333 sacīkstē.

Rallijkross: Startē Latvijas kauss!

Uzmanību Latvijas rallijkrosa braucējiem – līdz ar NEZ posmiem startē Latvijas rallijkrosa kausa izcīņa!

Autocross.lv labajā pusē atrodama dokumentācija 333 un Biķernieku sacīkstēm, kas būs Latvijas rallijkrosa kausa pirmie divi posmi. LAF.lv, savukārt, publicēts sezonas nolikums un tehniskie noteikumi atjaunotajam seriālam.

Latvijas kausa izcīņa šogad norisināsies trīs klasēs: Super 1600, TouringCar (priekšpiedziņa un aizmugures piedziņa līdz 2000 kub. cm) un RX LADA Standarta klase.

Informācija Super 1600 un TouringCar klašu braucējiem: sūtot pieteikumu kā NEZ sacīkstēm gan 333, gan Biķerniekos, Latvijas licenču braucēji automātiski piesakās arī dalībai Latvijas kausā. Respektīvi, Latvijas sportisti, kuri piesakās NEZ Super 1600 klasei, kļūst arī par Latvijas kausa posma dalībniekiem Super 1600 klasē. Attiecīgi, piesakoties NEZ 2000 klasei braucēji automātiski kļūst par dalībniekiem Latvijas kausa TouringCar klasē. Arī rezultāti tiks veidoti, izvelkot Latvijas braucējus no NEZ sacīkstes kopējiem rezultātiem – posmos nebūs atsevišķu braucienu no NEZ.

RX LADA braucēji 333 un Biķerniekos darbosies kā atsevišķa klase – ar atsevišķiem kvalifikācijas braucieniem un finālu fāzi. Klasei arī atsevišķa pieteikumu veidlapa.

Pieteikšanās atvērta gan 333, gan Biķernieku posmam. Visi nepieciešamie dokumenti Autocross.lv labajā malā!

Latvijas rallijkrosa kausa dalībniekiem jāapgūst jauna mājas lapa: www.rallycross.lv.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv