Baltijas kausa 1. posms – Latvija, Smiltene

Viesturs Saukāns  30.04.2013 14:13 0

1. posms — Smiltene, Tepera trase
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
7:41,05
7
15
2. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
7:44,63
7
12
3. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
8:06,17
7
10
4. Oskars Troika Embūte VW Golf I
8:19,74
7
8
5. Jānis Balodis Rīga Opel Tigra
8:30,55
7
6
6. Mareks Dainis Cēsis Honda CRX Del Sol
8:39,08
7
5
7. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+1 aplis/dzesēšana
6
4
8. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
+1/vadāmība
6
3+1
9. Jānis Pūga Ķekava VW Golf II
+2/tehnika
5
2
10. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
+6/tehnika
1
1
11. Doms Verčinsks Lietuva VAZ 2108
ns A fin./tehnika
0
0
nc Aleksandrs Ņikitins Sproģi VW Golf II
nc/tehnika
0
nc Petrs Bartkus Lietuva Opel Astra
nc/tehnika
0
nc Uldis Brikmanis Ogre VW Golf II
nc/tehnika
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
8:07,14
7
15
2. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
8:21,14
7
12
3. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
8:27,14
7
10
4.(2.) Eliss Dukaļskis Sigulda Opel Astra
8:18,92/dzelt.kar.zona
7
8
5. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
8:58,65
7
6
6. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
+5 apļi/tehnika
2
5
7. Laurins Diržininks Lietuva VAZ 2108
+6/tehnika
1
4
8. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
+7/ritenis
0
3+1
9. Egidjs Mažeika Lietuva VW Golf III
+7/tehnika
0
2
10. Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
+7/tehnika
0
1
11. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
ns A fin./tehnika
0
0
12. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
ns A fin./tehnika
0
0
13. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
nekv.A fin.
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
7:00,55
7
15+1
2. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
7:11,98
7
12
3. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
7:22,37
7
10
4. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
7:35,59
7
8
5. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
7:55,20
7
6
6. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Coupe Quattro
7:56,12
7
5
7. Nils Bernāns Ogre Audi Coupe Quattro
+1 aplis
6
4
8. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Sierra
+1
6
3
9. Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
+6/tehnika
1
2
10. Normunds Skribis Engure ZAZ 968-VAZ
ns A fin./avārija
0
1

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
7:55,63
7
15
2. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
7:57,69
7
12
3. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:59,47
7
10+1
4. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
8:01,13
7
8
5. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
8:12,63
7
6
6. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
8:59,64
7
5
7. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
ns atkārt.st./tehnika
0
4
8. Remigijs Nešvīdis Lietuva VAZ 2101
ns atkārt.st./tehnika
0
3
9. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
ns A fin./tehnika
0
2
10. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
izst.2.kv./reduktors
0
1
nc Tads Viliūšis Lietuva VAZ 2107
izst.1.kv./tehnika
0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***