BČ 4. posms – Lietuva, Šakjai trase

Viesturs Saukāns  23.09.2014 13:24 0

Baltijas autokrosa čempionāts

BČ 4. posms — Lietuva, Šakjai
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
4:18,42
7
20
2. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
4:25,12
7
17
3. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
4:25,86
7
15
4. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
4:31,88
7
13
5. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
4:32,82
7
12
6. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
4:37,51
7
11
7. Mareks Dainis Vecpils Honda CRX Del Sol
4:45,22
7
10
8. Gvidons Bajorūns Lietuva VW Golf II
4:45,55
7
9
9. Aleksandrs Ņikitins Sproģi Peugeot 206
+1 aplis/tehnika
6
8
10. Martins Pikčilingis Lietuva VW Golf II
+1/tehnika
6
7
11. Laurins Petraška Lietuva VAZ 2108
+6/tehnika
1
6
12. Jons Montvids Lietuva VAZ 2108
+7/tehnika
0
5
nc Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
izst.1.kv./avārija
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Simons Kazbars Lietuva VW Golf II
4:15,67
7
20
2. Šarūns Skaburskis Lietuva VW Golf I
4:19,41
7
17
3. Egidijs Mažeika Lietuva Honda Civic Type-R
4:24,55
7
15
4. Edijs Ošs Rīga VW Golf II
4:28,13
7
13
5. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
4:29,61
7
12
6. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
4:35,84
7
11
7. Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
4:38,10
7
10
8. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
4:56,16
7
9
9. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
+5/tehnika
2
8
10. Lauris Roberts Laidi Opel Astra
+6/tehnika
1
7
11. Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
+6/tehnika
1
6
12. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
+7/avārija
0
5
13. Marijuss Kisielis Lietuva VW Golf II
3.v. B fin./tehnika
4
14. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
4.v. B fin./tehnika
3
15. Edvins Miknius Lietuva Honda Civic
5.v. B fin./tehnika
2
nc Gedimins Vaitekūns Lietuva Opel Astra
izst.laika k./tehnika
0
nc Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf II
izst.laika k./tehnika
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Dovids Vaitkevičus Lietuva VW Golf II
4:19,93
7
20
2. Sauļus Kairaitis Lietuva Audi 80
4:25,18
7
17
3. Arturs Navicks Lietuva Audi Coupe Quattro
4:27,76
7
15
4. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
4:29,30
7
13
5. Jānis Dreimanis Salacgrīva Talbot Matra Murena
4:32,68
7
12
6. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
4:41,29
7
11
7. Darjuss Tamašausks Lietuva VW Golf II
+2 apļi/tehnika
5
10
8. Juozs Kutka Lietuva Mazda MX3
+5/riepa
2
9

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Beate Klipa Lielvārde Semog
3:57,78
7
20
2. Rihards Baumanis Mārupe Semog
4:00,73
7
17
3. Keivo Koivs Igaunija Semog
4:01,52
7
15
4. Kaspars Meņģelis Tukums Semog
4:02,27
7
13
5. Valters Zīverts Priekule Semog
4:03,88
7
12
6. Rihards Zobens Laubere Semog
4:09,54
7
11
7. Gints Astrauskis Gramzda Semog
4:18,53
7
10
8. Liene Sproģe Tukums Semog
+3 apļi/izslīdēja
4
9
(9.) Tads Viliūšis Lietuva Yamaha
(+7/tehnika)
0
9. Dāvis Aupe Ogre Semog
+7/tehnika
0
8

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Remigijs Nešvīdis Lietuva VAZ 2101
4:40,18
7
20
2. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
4:42,79
7
17
3. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 21011
4:44,74
7
15
4. Tads Viliūšis Lietuva VAZ 2107
4:48,75
7
13
5. Rimvids Matijošaitis Lietuva VAZ 2105
4:54,50
7
12
6.(1.) Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
4:33,34
7
11
7. Kaspars Garkalns Liepāja VAZ 2103
5:08,90
7
10
8. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
+1 aplis/degv.padeve
6
9
9. Edijs Zimza Valmiera VAZ 2101
+3/tehnika
4
8
10. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
+7/tehnika
0
7
nc Žilvins Šveikis Lietuva VAZ 2101
izst.1.kv./tehnika
0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***