Dažādi: Aicināti pieteikties 2012. gada autokrosa, rallijkrosa un folkreisa sacensību rīkotāji

Viesturs Saukāns  20.09.2011 14:06 21

LAF Krosa komisija aicina pieteikties sacensību organizatorus, kuri vēlas rīkot sacensības autokrosā (ziema, vasara), rallijkrosā un folkreisā (ziema, vasara) 2012. gadā. Tā kā pēdējās nedēļās dzirdēts daudz runu par iespējamiem papildinājumiem gan krosa, gan folkreisa rīkotāju kolektīvā, nepieciešams apzināt tos, kuri reāli gatavojas uzņemt sportistus un rīkot sacensības.

Pieteikumus jebkurā formā lūgums noformulēt līdz nākamās nedēļas beigām, lai komisija varētu uzsākt nākamā gada kalendāru sastādīšanu. Dienaskārtības pirmais jautājums ir autokrosa un folkreisa Ziemas kausa izcīņas kalendārs.

2012. gada ziemā seriāls paredzēts piecos posmos. Tā sākums paredzēts janvārī. Šobrīd notiek diskusija par to, vai un ar kādām radzēm atļaut startēt autokrosa klasei – pērn bezradžu Ziemas kauss neguva īpašu popularitāti, bet bija viedokļi, ka ar radžu riepām dalībnieku autokrosa klasē varētu būt vairāk (radžu izmantošana būs atkarīga arī no organizatoru vēlmēm, jo ir trases un situācijas, kad radzes bojā segumu). Savukārt folkreisā riepu noteikumi paliks spēkā tādi, kādi bija pagājušajā ziemā (ceļu satiksmei paredzēta bezradžu riepa, paredzams, ka ziemas sezonā netiks prasīts E marķējums, taču šī nianse vēl tiks precizēta).

Pašlaik pieteikumus 2012. gada sacensību rīkošanai LAF Krosa komisijā iesnieguši divi organizatori: s/k Mūsa, piesakot Eiropas čempionāta posmu un apvienoto Latvijas un Baltijas čempionātu, kā arī Smiltenes Tepera trase, piesakot divus Latvijas autokrosa čempionāta posmus. Mutiski gatavību pieteikt sacīkstes izteikusi Valmieras Brenguļu autotrase. Savukārt otrdien apsekota Popes trase, kurā jau šogad, 9. oktobrī plānots uzņemt autokrosa un folkreisa braucējus. Pēc veiksmīgas debijas pārdomu periodā šobrīd atrodas Vecpils autotrase, kura gaida pēdējās uzlabojumu rekomendācijas.

Tātad, potenciālajiem rīkotājiem lūgums līdz 30. septembrim vismaz ideju līmenī pieteikties uz 2012. gada sacensību rīkošanu. Autokrosa, rallijkrosa un folkreisa gadījumā kontakti: Inta Ulme, 29264457, autokross@laf.lv. Ziemas autokrosa un folkreisa gadījumā arī: Viesturs Saukāns, 26579000, viesturs.saukans@laf.lv.

Paldies par atsaucību!

 • Gribeetos Zilokalnu un Smilteni kalendaaros! :)

 • lebs

  Vajag novienoties krosa klasei par radžu mono riepu-vienalga kādu-varku,labu ielas riepu(piem ultra grip) vai treniņriepu.Ielas riepai +būtu pieejamie izmēri,treniņriepai kalpošanas ilgums.Šādi tas pasākums nebūtu tīra auto dauzīšana,līdzvērtīga konkurence.

 • Andris

  Noteikti gribētos Zilākalna un Vecpils trasi…

 • Misters X

  Ceru,kad šogad LČ nebūs Breunguļu trase,labāk vietā ielikt Popi, varbūt arī Vecpili

 • Mr.Īgnais

  +1 par Zilākalna trasi! Šogad šī trase liekas bija viss interesantākā!

 • Vecpili un Popi arii gribeetos…

 • Juea

  tikai nelieciet kopā krosu ar folkreisu …. lai nav jāmaksā 5Ls par biļeti (kā Bauskā) … un nebūtu jāskatās nekam nevajadzīgs kross….
  Visu cieņu Zilaa kalna trasei un Vecpilij, kur folkreisā ieeja bija par brīvu vai ziedojumiem…. arī latiņš nav žēl …. bet ne jau 5 Ls! :)

  • Kostiks

   Oou.. tulin saaksies peeršanās! :(

  • Pilots

   Nekam nevajadzīgs esi tu un tavs suņa viedoklis.

   • Volners

    Par kultūru un anonimitāti ( aļa tv net komentētājs) +5! ;-)

  • Vecpilii arii bija kross un nebija ne vainas :)

 • #171

  juuuu ! :-)) jābūt ziemā: 1) Z-kalnam 2) V-pilij 3) Raunai 4) Bauskai

  aidaaaa braucam :)

 • labss ne!

  biķerniekus vasaraa vajadzeeja palaist

 • Piu

  Arii ziemaa Bikjerniekus studijaa! :)

 • koijots

  Smiltene, Zkalns, Bauska, 333, Rullishi, Vpils….. shiis ar plus ziimi…

  Brengulis, Pope, Bikernieki (shaa gada konfiguraacija) – paldies, nee…..

  • labss ne!

   rulliitis jau nu galiigi nebuutu tas labaakais variants

 • Ermīns

  Mans redzējums – Vecpils, Rauna, Zilaiskalns, Biķernieki, Bauska, Pope!
  Bet tākā ir paredzēti tikai 5 posmi, viens būs jāatmet!
  Varētu vēl Raunu, Vecpili un Zilokalnu palaist uz otru pusi… 8-)

 • no malas

  :) feini, kā jūs nenoķertos mamutus dalāt, vēl jau jāpagaida, līdz orgi pieteiksies..

  P.S. bet dalībnieku vērtējumam vajadzētu būt pietiekami nozīmīgam faktoram KK trašu izvērtēšanā un kalendāra rakstīšanā..

 • Kostiks

  Nezinu, kur iesprausties…, bet ierosinu padomaat: vai neatgriezties pie 20+1 punktu sistemas. Meeginaashu pamatot, ja klasee ir maz daliibnieku, bet kvorums salasaas, pastaava liela iespeeja speeciigajiem manipuleet ar ierashanos/neierashanos uzposmu, pelnit diskabeli vai vel nezko- par ko nedabu punktus. Vienreiz neatbraukt vai pazaudet vius punktus posmaa snaak tikpat neizdevigi, vai izdevigi kaa 2gonkass iebraaukt aarus trijnieka… :(, taatad ja ir daudz gonkas un biezhi, ta irizdeviigi kaadu posmu izlaist, lai salaiziitu retas un uz nakamajiem atbraukt un nobraukt pa pirmo…, manuprat, nedriikst radiit iespeeju sheemot + sanak, tie, kas brauc ar stabiliem, virs videjaa rezultaatiem,ir zaudeetaji…shajaa f@#$inaja punktu sistēmā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***