Dažādi: Aicināti pieteikties 2012. gada autokrosa, rallijkrosa un folkreisa sacensību rīkotāji

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.09.2011
14:06

LAF Krosa komisija aicina pieteikties sacensību organizatorus, kuri vēlas rīkot sacensības autokrosā (ziema, vasara), rallijkrosā un folkreisā (ziema, vasara) 2012. gadā. Tā kā pēdējās nedēļās dzirdēts daudz runu par iespējamiem papildinājumiem gan krosa, gan folkreisa rīkotāju kolektīvā, nepieciešams apzināt tos, kuri reāli gatavojas uzņemt sportistus un rīkot sacensības.

Pieteikumus jebkurā formā lūgums noformulēt līdz nākamās nedēļas beigām, lai komisija varētu uzsākt nākamā gada kalendāru sastādīšanu. Dienaskārtības pirmais jautājums ir autokrosa un folkreisa Ziemas kausa izcīņas kalendārs.

2012. gada ziemā seriāls paredzēts piecos posmos. Tā sākums paredzēts janvārī. Šobrīd notiek diskusija par to, vai un ar kādām radzēm atļaut startēt autokrosa klasei – pērn bezradžu Ziemas kauss neguva īpašu popularitāti, bet bija viedokļi, ka ar radžu riepām dalībnieku autokrosa klasē varētu būt vairāk (radžu izmantošana būs atkarīga arī no organizatoru vēlmēm, jo ir trases un situācijas, kad radzes bojā segumu). Savukārt folkreisā riepu noteikumi paliks spēkā tādi, kādi bija pagājušajā ziemā (ceļu satiksmei paredzēta bezradžu riepa, paredzams, ka ziemas sezonā netiks prasīts E marķējums, taču šī nianse vēl tiks precizēta).

Pašlaik pieteikumus 2012. gada sacensību rīkošanai LAF Krosa komisijā iesnieguši divi organizatori: s/k Mūsa, piesakot Eiropas čempionāta posmu un apvienoto Latvijas un Baltijas čempionātu, kā arī Smiltenes Tepera trase, piesakot divus Latvijas autokrosa čempionāta posmus. Mutiski gatavību pieteikt sacīkstes izteikusi Valmieras Brenguļu autotrase. Savukārt otrdien apsekota Popes trase, kurā jau šogad, 9. oktobrī plānots uzņemt autokrosa un folkreisa braucējus. Pēc veiksmīgas debijas pārdomu periodā šobrīd atrodas Vecpils autotrase, kura gaida pēdējās uzlabojumu rekomendācijas.

Tātad, potenciālajiem rīkotājiem lūgums līdz 30. septembrim vismaz ideju līmenī pieteikties uz 2012. gada sacensību rīkošanu. Autokrosa, rallijkrosa un folkreisa gadījumā kontakti: Inta Ulme, 29264457, autokross@laf.lv. Ziemas autokrosa un folkreisa gadījumā arī: Viesturs Saukāns, 26579000, viesturs.saukans@laf.lv.

Paldies par atsaucību!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv