Dažādi: Apbalvoti LAF Krosa komisijas labākie!

Viesturs Saukāns  16.11.2015 23:21 6

  Autokross, Folkreiss, Rallijkross, Ziņas

Sestdien ar pasākumu Ogrē apbalvoti LAF Krosa komisijas labākie sportisti – Latvijas autokrosa čempioni un kausu ieguvēji, folkreisa braucēji un starptautisko panākumu guvēji, tajā skaitā pasaules un Eiropas rallijkrosa sacensību līderi Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

Par emocionālāko brīdi apbalvošanas ceremonijā, kā bija gaidāms, kļuva Eiropas čempiona Super 1600 klasē Jāņa Baumaņa un viņa vecāku sumināšana.

2015. gadā par Latvijas autokrosa čempioniem kļuva Rūdolfs Bogens, Ainārs Kenigsbergs, Jānis Borševskis, Arnis Odiņš, Beate Klipa un Krišs Miķelis Aploks. LAF Krosa komisijas autokrosa kausu sasniedza Andis Kļava. Folkreisa Ziemas kausā uzvara Ermīnam Vācietim, Vasaras kausā – Edijam Slokam. Rangā pirmais, izcīnot pirmo starta numuru nākamajam gadam, Mārtiņš Spīķis.

NEZ medaļas sarūpēja Juris Spīķis, Edijs Ošs un Kristaps Grunte. Artis Baumanis otrajā vietā Super 1600 klasē RallycrossChallenge Europe seriālā, Jānis Baumanis – Eiropas Super 1600 klases čempions. Reinis Nitišs pirms pēdējā posma pretendē uz top-6 pozīcijām pasaules rallijkrosa čempionāta SuperCar klasē. Autokrosā Ervins un Justs Grenči, kā arī Jānis Boks sezonas gaitā sasniedza Eiropas čempionāta pjedestālus.

(Foto: Raimonds Volonts)