Dažādi: Apstiprināti visi kalendāri, seriāli arī kroskartiem un D12

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.03.2013
13:21

LAF Krosa komisija precizējusi un apstiprinājusi visu savu klašu un seriālu 2013. gada sacensību kalendārus (apskatāmi Autocross.lv sadaļā „Kalendāri”). Jaunākie papildinājumi D12 un CK 125 klasēm – arī šo auto braucēji šogad saņēmuši iespēju cīnīties.

Tas, ka tiks izveidots kalendārs CK 125 Latvijas jauniešu čempionātam, bija visai skaidrs, vienīgi bija jāizveido kalendārs. Problēmas gan šobrīd šķiet ar sacensību dalībniekiem, bet, katrā gadījumā, startēšanas iespējas būs.

Latvijas jauniešu čempionāts notiks piecos posmos, ar pirmo sacīksti Igaunijā, Laitses trasē, sekojošajām cīņām Brenguļos, Mūsā, Smiltenē un vēlreiz Mūsā.

Pieņemts lēmums turpināt arī D12 klases eksistenci – izveidots četru posmu Baltijas kauss, no kuriem divas sacīkstes paredzētas Smiltenē, bet vēl divas – Igaunijā, Valgas un Hinsas trasēs.

Korekcijas kalendārā ienesa NEZ rallijkrosa posma nonākšana Latvijā – šādā veidā parādījās iespēja NEZ cīņām Mūsā pievienot arī nacionālās intereses. No Jelgavas uz Mūsu pārcēlies viens no LAF Folkreisa Vasaras kausa posmiem, tāpat arī kroskartu un Beta bagiju cīņas. Šajā sakarā viens zaudējums – līdz ar Jelgavas posma atcelšanu zūd viena sacīkste LAF Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņā. Tātad šajā ieskaitē atlikušas vēl četras sacīkstes.

Kalendārs var papildināties ar Baltijas rallijkrosa kausa izcīņas datumiem, ja iesaistītās puses atradīs risinājumu saprātīga seriāla izveidei. Taču kopumā šobrīd var uzskatīt, ka Kalendāru sadaļā atrodamā informācija ir galīgā un pēc šāda grafika šogad aizvadīsim autokrosa, rallijkrosa un Folkreisa dzīvi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv