Dažādi: Autocross.lv piecgades versija startējusi!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.11.2010
11:06

Kā redzat, Autocross.lv atkal nedaudz izmainījis sejas vaibstus – šoreiz par godu septembrī nosvinētajai portāla 5 gadu jubilejai. Kādu laiku darbosimies testa režīmā, sakārtojot sadaļas, atjaunojot statistiku un informāciju. Tomēr jau šobrīd piedāvājam jaunas iespējas Autocross.lv nostūros!

* Galvenais jaunums – ziņu komentēšanas iespēja! Izlasot attiecīgo ziņu lasītājam ir iespēja dalīties domās par uzzināto. Uzreiz piebilde – Autocross.lv būs absolūti neiecietīgs pret izteiktiem čīkstuļiem, rupekļiem un citu aizvainotājiem! Katrs komentārs pirms publicēšanas tiek apstiprināts un gadījumā, ja komentētājs bijis čīkstulis, rupeklis vai aizvainotājs, paturam tiesības komentāru dzēst, cenzēt vai rediģēt. Un tomēr, Autocross.lv ir par objektivitāti, tāpēc veselīga kritika un konstruktīvas iebildes tiks publicētas ar prieku, jo strīdos dzimst taisnība!

Par jaunākajiem komentāriem informācija drūzmēsies sākumlapas apakšā, vidū.

* Jaunums – Autocross.lv ik pa brīdim atjaunos mazo viedokļa izteikšanas balsojumu par dažādiem jautājumiem, tas portāla kreisās puses slejās.

* Jaunums – Autocross.lv ziņu lasītājiem ir iespēja atlasīt ziņas par konkrētu krosa sporta veidu tēmu. Ziņu sadaļā atveras papildu izvēlnes, kurās var izvēlēties, vai lasīt ziņas tikai par autokrosu, tikai par folkreisu, tikai par rallijkrosu, utt.

* Jaunums – sadaļa „Juniori”, kurā tiks apkopotas ziņas par svarīgākajiem krosa sportistiem – jaunajiem braucējiem, kuri nākotnē veidos konkurenci krosa tā brīža veterāniem. Tātad, kroskartu, Beta bagiju ziņas, citas vēstis par jaunajiem dalībniekiem.

* Jaunums – ziņu automātiska uzskaite un līdzīgo ziņu pievienošana. Sākumlapas apakšā, labajā stūrī drūzmējas piecas lasītākās ziņas Autocross.lv portālā. Savukārt pie katras ziņas automātiski pulcējas citi jaunumi par līdzīgu tēmu, kas atvieglo informācijas plašāku iegūšanu.

* Iespēja – Autocross.lv nodibinājusi savu sporta klubu – SK „Autocross.lv”. Šis klubs paredzēts sportistiem, kuri nākamajā gadā stāsies uz starta sacīkstēs, taču nevēlas dibināt savu sporta klubu. Atgādinām, ka no 2011. gada Latvijas Automobiļu federācijā nedrīkstēs būt individuālie biedri, sportistus pārstāvēs juridiskie biedri, piemēram, sporta klubi. SK „Autocross.lv” uzaicina dalībniekus iesaistīties savās rindās. Klubam nav merkantilu mērķu, tāpēc izmaksas būs minimālas un, jo vairāk klubā biedru, jo maksājums mazāks.

* Iespēja – Autocross.lv piedāvā reklāmas iespējas, kurām nu jau ir paplašinājums. Par dempinga cenām iespējama jūsu kompānijas vai produkta reklāma Autocross.lv, kas sākot ar ziemas sezonu pārvērtīsies par iespēju izvietot reklāmu arī uz vismaz vienas folkreisa automašīnas! Ja šis piedāvājums ir interesants, rakstiet: viesturs@autocross.lv, zvaniet +371 26579000 (Viesturs Saukāns)

Lai mums visiem veicas!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv