Dažādi: Koriģēta kalendāru sadaļa

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.03.2016
13:29

Autocross.lv sadarbībā ar LAF Krosa komisiju veic izmaiņas kalendāru sadaļā – izmaiņas piedzīvojis gan Latvijas autokrosa čempionāts, gan folkreiss un Krosa komisijas kauss, gan niansēti arī citi seriāli.

Šajā starpsezonā, jāatzīst, laicīgi un labi paveiktais Krosa komisijas padomes un posmu rīkotāju darbs kalendāra sastādīšanā izrādījies pārāk laicīgs. Mūsu sacensību kalendāru vēlāk ietekmējušas gan kaimiņvalstu saistošo kalendāru izmaiņas, gan citu vietējo autosporta veidu plāni.

Jaunajā versijā parādījušies arī Baltijas sacensību kalendāri – gan Baltijas čempionāta vieglajām automašīnām, gan Baltijas kausa smagajām automašīnām plāni.

Vieglajām automašīnām Baltijas seriāla ievadu veidos Smiltene-1, Šakjai un Vecpils-1 – pēc Lietuvas posma pieteikšanas tas nozīmē, ka pirmie posmi tiks aizvadīti mēneša ietvaros. Ceturtais posms rudenī, Marijampolē. Līdz ar Marijampoles posmu, savukārt, pārbīdi piedzīvo folkreisa un Krosa komisijas kausa pēdējā sacīkste, kas no 11. septembra pārcēlusies uz 24. septembri. Brenguļos, starp citu, šogad visas sacīkstes sestdienās: gan LČ posms, gan abi folkreisa/KKK posmi.

Šobrīd no saistošajiem seriāliem nav zināms Latvijas rallijkrosa kausa kalendārs. Pie šī seriāla dokumentācijas darbs turpinās. Seriāla kalendāru lielā mērā bremzē Lietuvas NEZ posms, kurš šobrīd palicis karājamies gaisā – lietuvieši sacīksti vēlas rīkot 9.-10. jūlijā, bet NEZ padome šobrīd akceptē tikai 23.-24. jūliju. Jebkurš no datumiem atkal var ietekmēt Latvijas rallijkrosa kausa kalendāru. Citus datumus Latvijas sacensībām vairs nav paredzēts mainīt.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv