Dažādi: Mediju seminārs autosporta dalībniekiem 4. aprīlī

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.03.2015
10:33

Sestdien, 4. aprīlī Rīgā norisināsies seminārs autosportistiem par sadarbību ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, kas palīdzēs sportistiem izkopt savas prasmes kontaktējoties ar žurnālistiem, izprast mediju pārstāvju darba specifiku un darbības principus. Semināru vadīs Latvijas autosportā pazīstami mediju pārstāvji – Mareks Ivans, Oskars Kaņeps-Kalniņš, Aigars Tīdmanis un Viesturs Saukāns.

Seminārs norisināsies 4. aprīlī pl.11:00 Rīgā, viesnīcā Tomo, Raunas ielā 45. Trīs stundu garajā kursā tiks demonstrēti video piemēri par veiksmīgākām vai mazāk veiksmīgām sportistu intervijām, kā arī spriests par to, kā sportistam uzlabot savu publisko tēlu. Pieteikšanās semināram, rakstot uz e-pastu: mareks.ivans@gmail.com. Ziedojums semināra rīkošanai 20 eiro.

Pasākums nav jāuztver kā mācību stunda ar skarbu eksāmenu tās beigās, drīzāk kā pieredzējušu žurnālistu padomu kopums, kā sportistam veiksmīgāk sevi prezentēt publikai.

Semināra vadītāji ir Latvijas autosportā ilgus gadus strādājoši mediju pārstāvji. Mareks Ivans zināms kā Autosporta programmas Nr1 vadītājs laikā no 2007. līdz 2014. gadam. Oskars Kaņeps-Kalniņš šobrīd veido raidījumu par motoru sportu radio „Tev” ēterā, kā arī ir neiztrūkstoša sastāvdaļa Latvijas autoralliju radio tiešraižu veidošanā. Aigars Tīdmanis, kurš ir arī titulēts Latvijas autosportists, savulaik izveidoja populāro autosporta portālu Go4speed.lv. Viesturs Saukāns kopš 1994. gada vadījis raidījumus par autosportu radio, televīzijā, rakstījis drukātajos medijos un internetā, šobrīd LAF Preses dienesta vadītājs un žurnāla „Sports” autosporta apskatnieks.

Šai kompānijai ir pieredze, kas var noderēt katram Latvijas autosportistam!

Viesturs Saukāns

LAF Preses dienesta vadītājs

Viesturs.saukans@laf.lv

+371 26579000

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv