Dažādi: Piektdien apbalvos labākos

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.11.2010
13:17

Šo piektdien Rīgā, Motormuzeja telpās tiks apbalvoti 2010. gada labākie Krosa komisijas sportisti. Suminās Latvijas čempionāta, kausu izcīņu, starptautisko sēriju, folkreisa un citu nomināciju labākos sportistus. Šogad Latvijas čempionu godā nokļuva Jānis Spīķis (2000 Super), Andris Priedītis (1600), Jānis Kozlovskis (Open), Ģirts Zīle (B600), Bruno Leimanis (D12) un Otto Vočtavs (CK 125).

NEZ rallijkrosā par vicečempionu kļuva Mārtiņš Porietis (NEZ 2000), bet bronzu šajā pašā klasē – Māris Ločmelis. NEZ Open klasē bronza Ilgonim Krūmiņam. Tiks atzīmēta Jāņa Boka otrā vieta Eiropas autokrosa čempionāta posmā Francijā. Par Beta bagiju kausa ieguvēju kļuva Kristiāns Rihters, VAZ Klasikas kausā labākais – Imants Kolomenskis, Folkreisa Ziemas kausā un Folkreisa Vasaras kausā labākais – Artūrs Bāriņš. Šie un citi sportisti tiks sumināti piektdien.

Jāpiezīmē, ka par sporta meistariem šajā sezonā kļuvuši Jānis Kozlovskis, Andris Priedītis un Jānis Spīķis – LAF precizēja jauno Sporta meistara kritēriju nosacījumus, kā rezultātā pie statusa tika trīs šā gada Latvijas čempioni.

Tikmēr pie Folkreisa Latgales reģiona apbalvojumiem Jēkabpils pusē jau tikuši šī divu posmu seriāla labākie sportisti – Ermīns Vācietis, Raivis Riekstiņš un Jānis Nikels. Viņus, kā arī citu reģionu līderus, suminās arī piektdien.

Apbalvoti arī Baltijas kausa autokrosā un rallijkrosā labākie – pie sezonas kausiem tika tie, kas bija pēdējās sacīkstēs Vikičos, savukārt kausus vēl nedabūjušie par tiem var interesēties LAF Krosa komisijā. Par medaļniekiem autokrosā kļuva Kaspars Silenieks, Andis Kļava, Aldis Kasparovičs, Jānis Spīķis, Jānis Berķis, Raimonds Jerāns, Māris Līcis, Arnis Ramats un Māris Kozlovskis (tā kā D-7 klasei pēdējais posms nenotika Lietuvā, šīs klases Latvijas labākos pārstāvjus apbalvos piektdien Rīgā). Rallijkrosā medaļas guva Mārtiņš Porietis, Uģis Pauriņš un Reinis Safonovs.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv