Dažādi: Sākas Krosa komisijas sapulču sezona (papildināts ar izskatāmajām tēmām)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.09.2019
10:08

Oktobrī LAF Krosa komisijas sacensību rīkotāji un sportisti tiek aicināti uz tikšanos ar komisijas padomes pārstāvjiem, lai kopīgi veidotu nākamā gada aktivitātes pēc iespējas kvalitatīvākas un aizraujošākas. Rīkotāju sapulce notiks 16. oktobrī, bet sportistu tikšanās – 26. oktobrī.

Sacensību organizatoru sapulce notiks 16. oktobrī pl.18:00 Rīgā, Latvijas Automobiļu federācijas telpās. Uz šo pasākumi aicināti ierasties visi nākamā gada sacensību rīkotāji, lai apspriestu aktuālo sacensību rīkošanas niansēs, kā arī iezīmētu nākamā gada sacensību kalendāru aprises

Savukārt 26. oktobrī Krosa komisijas sportistu sapulce norisināsies Biķernieku trases ofisa ēkā. Pulcēšanās norisināsies visas dienas garumā, taču laiks būs sadalīts katrai no trim pamatdisciplīnām atsevišķi. Pl.11:00 sāksies sapulce Folkreisa braucējiem, pl.13:00 – autokrosa braucējiem, bet pl.15:00 – rallijkrosa braucējiem.

Līdz sapulcei veicami arī mājas darbi, ja ir vēlme iesaistīties procesu virzīšanā. Līdz 15. oktobrim uz e-pastu autokross@laf.lv var iesūtīt priekšlikumus nākamā gada sezonai. Līdz sportistu sapulcei padome tos izskatīs un iekļaus nākamā gada nolikumu projektos.

Krosa komisijas vadītājs Gunārs Kosojs izveidojis tēmu sarakstu, kuras būtu aktuāli izvērtēt, gaidot jauno sacensību gadu. Iespējams, tajās nav nepieciešamas izmaiņas, iespējams – nepieciešamas diskusijas un skaidrojumi, iespējams – kaut kam no līdz šim piedzīvotā ir jāpārvelk svītra un jāsāk no sākuma. To visu iesaistītajiem jāapsver un jāvērtē sapulcē un laikā līdz tai.

Tehniskie noteikumi;

Kalendāri;

Sacensību dienas kārtība (cik viegli to ievērot, vienas vai divu dienu sacensības);

Tiesnešu darbs un attieksme – tehniskajā komisijā, trasē, galveno tiesnešu postenī (lēmumi, uzklausīšana un lēmumu izskaidrošana);

Soda mēri – laiks pieņemt stingrākus lēmumus, situācijas vairāk aprakstīt nolikumā;

Organizatora darbs un attieksme – prasības, dalībnieku parks, nodrošinājums parkā, trasē, segums, utt;

Attīstība, redzējums — popularizēšana, skatāmība, TV, balvu fonds, utt;

Bagiji Latvijā – nepieciešams atjaunot bagiju sporta tradīcijas. Problēmas, risinājumi;

Jautājumi un problēmas citās jomās

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv