Dažādi: Sestdien aizvadītas divas sapulces, Krosa komisijā balsos juridiskie biedri

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.02.2012
12:39

Sestdien Rīgā aizvadīta LAF Krosa komisijas biedru sapulce, jeb, precīzāk, divas. Pirmais sasaukums nebija veiksmīgs, jo sapulcējās tikai nedaudz vairāk par ceturto daļu no komisijas biedru skaita. Šis apstāklis uzskatāmi pierādīja, ka biedru sapulce, kurā teorētiski katram sportistam ir tiesības ierasties un kolektīvi rūpēties par sporta veida nākotni, ir bezjēdzīgs pasākums.

Šķiet, tieši tāpēc formāli otrajā sasauktajā biedru sapulcē vienbalsīgi tika nolemts komisijas topošajā LAF struktūrvienības nolikumā iekļaut nosacījumu, ka komisijas darbu veidu un balsstiesības pieder tikai juridiskajiem biedriem. Komisijas ietvaros šobrīd tādi ir 35.

Atkārtotu sapulci izdevās sasaukt, pamatojoties uz komisijas līdzšinējo nolikumu. Tas paredz, ka atkārtota biedru sapulce jāsasauc ne vēlāk kā trīs nedēļas pēc pirmās sapulces. Tā kā nav minēts, ka atkārtotu sapulci nedrīkstētu sasaukt uzreiz pēc pirmās sapulces, laf.lv tika publicēts paziņojums par atkārtotas biedru sapulces sasaukšanu, un tā varēja notikt ar esošo sastāvu. Tā kā nolikums paredz, ka atkārtotajā sapulcē ir tiesības balsot par ar tikai divu biedru piedalīšanos, 49 balsis bija lielisks interesentu skaits, lai komisija varētu strādāt.

Sapulcē tika apstiprināti 2012. gada sacensību nolikumi, kalendāri un tehniskie noteikumi. Kalendāri tiks precizēti arī Autocross.lv kalendāru sadaļā, lai gan lielos vilcienos seriālu posmi jau redzami.

Uģis Pauriņš un Aigars Nitišs uzsāka diskusiju par 2013. gada rallijkrosa plāniem. Tiek piedāvāta jau iepriekš izskatīta ideja par Latvijas autokrosa čempionāta un rallijkrosa kausa savstarpēju posmu aizvadīšanu, kur kopējo posmu rezultāti varētu veidot Latvijas Superkrosa kausa kopvērtējumu.

Sapulces aizritēja ļoti konstruktīvā un patīkamā gaisotnē, ar sportā ieinteresētu un entuziastisku biedru piedalīšanos.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv