Dažādi: Skarba nedēļas nogale!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.06.2013
11:46

Šīs nedēļas nogale Latvijas krosa dzīvē būs ļoti īpaša. Pirmkārt, Vecpilī notiks Latvijas autokrosa čempionāta posms, folkreisa kārtējā cīņa un LAF Krosa komisijas kausa sacensība. Otrkārt, Dānijā par NEZ Ziemeļeiropas čempionātu rezultātiem cīnīsies rallijkrosa un kroskartu braucēji. Treškārt, Latvijas autokrosa dalībnieki spēkosies arī Vācijā, aizvadot Eiropas čempionāta trešo posmu.

Ar Vecpils Supervīkendu viss kļūst arvien skaidrāks – šodien tiks noskaidroti svētdienas sacensību dalībnieki, čempionāta posma sastāvs jau skaidrs.

Dānijas NEZ rallijkrosa čempionāta otrā posma cīņās plāno piedalīties Super 1600 klases braucēji Jānis Baumanis un Mārtiņš Porietis, kā arī NEZ 2000 pārstāvis Toms Ziedāns. Savukārt NEZ kroskartu čempionāta posmā turpat Nisumā startēs CK 125 braucēji Ingus Beļakovs un Marko Priednieks, kā arī CK 650 braucējs Dāvis Tobiass.

Savukārt Vācijā, Mačenbergas trasē otro vācu mēģinājumu veiks Eiropas autokrosa čempionāta dalībnieki, pēc tam, kad Eiropas plūdi aizskaloja čempionāta otro posmu Zēlovā. Buggu 1600 klasē labi sākto cīņu turpinās Andris Kuļikovskis, bet SuperBuggy cīņās plāno doties Jānis Boks, Juris Kuļikovskis un Ervins Grencis.

Autocross.lv visiem notikumiem centīsies sekot līdzi. Bet viegli nebūs! Līdz ar to iesaistītās komandas tiek aicinātas palīdzēt ar informācijas plūsmu no starptautiskajām cīņu vietām!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv