Dažādi: Tirdzniecībā kroskarts un autobuss

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.03.2012
16:19

Turpinot ik pa brīdim aktīvo tirgošanos, Autocross.lv rīcībā jauni sludinājumi: iespēja iegādāties kroskarta rāmi, kā arī autobusu, pielāgotu autosporta sacensību apmeklēšanai.

Rallija braucējs Uldis Apsītis, kurš iepriekšējās sezonās veiksmīgi sagatvojis tehniku dēliem Dzintaram un Ingum Ramatiem (Dzinrtars ir šā brīža aktuālais Latvijas čempions), tirgo viena kroskarta rāmi pilnā komplektā (radiātori, pedāļi, trubas, Ohlins aizmugurējie amortizātori) bez motora. Cena 1300 eiro (iespējami varianti). Atsevišķi pieejams sporta motors Rotax125. Cena pēc vienošanās. Foto šeit.

Kontakti: Uldis Apsītis – 29411836.

Savukārt Gunta Kļaviņa un Dāvja Aupes komanda piedāvā autobusu. Kā saka komanda: „Labs piedāvājums rallijkrosa braucējiem, kuriem lielākā daļa posmu ārpus Latvijas, arī krosistiem dēļ mainīgajiem laikapstākļiem – kuram gan nebūtu patīkami gulēt sausā siltā gultā un mašīnu apkalpot lielā teltī! Autobuss tiek atdots praktiski par telts cenu!”

Autobuss -Volvo Arna (1979. gads): deviņas guļamvietas, virtuve ar ūdeni, ledusskapi un plītiņu. Autobusā iespējams iedzīt vieglo automašīnu. Divas degvielas tvertnes. Komplektā telts divām mašīnām – ar vienu autobusu uz sacensībām var nogādāt divas mašīnas, nepieciešama tikai C kategorijas vadītāja apliecība, lai šo nometni pārvietotu.

Kontakti: Guntis Kļaviņš – 29178819

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv