Dažādi: Visiem jāmeklē sporta klubi!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.11.2010
14:44

Autocross.lv atgādina, ka sākot ar 2011. gadi Latvijas Automobiļu federācijai jāpāriet uz juridisko biedru sistēmu, kas nozīmē, ka visiem sportistiem jākļūst par juridiskā biedra, piemēram, kluba pārstāvi. Valsts labotais Sporta likums paredz, ka viens atsevišķs sportists kā individuāla persona vairs nevar būt sporta federāciju biedrs.

Jāņem vērā, ka krosa un folkreisa aktivitātes sāksies jau janvārī – aptuveni pēc pusotra mēneša. Tas nozīmē, ka potenciālajiem dalībniekiem līdz tam brīdim jāsakārto šis jautājums, kā arī attiecīgie licenču jautājumi. Par autokrosa Ziemas kausa dalībniekiem informāciju meklējiet pie Krosa komisijas vadītājas Intas Ulmes, savukārt par folkreisu ir skaidrs – nepieciešams sakārtot licencēšanās jautājumus līdz pirmajam posmam. Protams, var izmantot vienreizējo licenču iespēju, taču, sakārtojot gada licenci jau laicīgi iespējams ietaupīt, netērējot naudu vienreizējo licenču iegādei. Jāpiebilst, ka pirms folkreisa Ziemas kausa sakārtotā gada licence bez papildu samaksas ir derīga arī vasaras sezonā, jeb līdz attiecīgā gada 31. decembrim.

Atgādinām, ka Autocross.lv nodibinājusi savu sporta klubu – SK „Autocross.lv”. Šis klubs paredzēts sportistiem, kuri nākamajā gadā stāsies uz starta sacīkstēs, taču nevēlas dibināt savu sporta klubu, vai nav citu uzticamu nodibinājumu, kuru vēlētos pārstāvēt. SK „Autocross.lv” uzaicina dalībniekus iesaistīties savās rindās. Klubam nav merkantilu mērķu, tāpēc izmaksas būs minimālas un, jo vairāk klubā biedru, jo maksājums mazāks. Intereses gadījumā rakstiet: viesturs@autocross.lv

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv