Folkreiss: 333 trasē uzvar Riekstiņš, atkal zaudē mašīnu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.06.2011
20:16

LAF Folkreisa Vasaras kausa un Vidzemes kausa otrajā posmā uzvaru guva Raivis Riekstiņš (Turkalne, Štīm Rally Team), pēdējos sacīkstes metros apdzenot Kristapu Lapsu (Cēsis), bet trešajā vietā atstājot Agri Kalvišu (Allaži, ASAKA Racing). Junioru vērtējumā uzvara Rihardam Dainim (Jūdaži, FlyZone/Folkreisa Fabrika), bet komandu vērtējumā, sasniedzot vienādu punktu skaitu ar Autocross.lv Folkreisa komandu, pēc papildnosacījumiem pirmajā vietā Štīm Rally Team.

A fināla startā vadībā nonāca savu otro sacīksti aizvadījušais Rūdolfs Bogens (Cēsis), kam sekoja Kristaps Lapsa un Raivis Riekstiņš. Lielāko daļu distances turējies līderpozīcijā, Rūdolfs bija spiests izstāties pusass defekta dēļ. Savukārt Lapsa priekšpēdējā aplī izsita stūres iekārtu, kā rezultātā kļuva ievērojami lēnāks. Ar defektu pietrūka dažu metru, lai nosargātu uzvaru – Riekstiņš, ilgi vajājis Kristapu, pēdējā brīdī atrada iespēju apdzīt līderi un sasniegt uzvaru. Raivim šī bija otrā uzvara pēc kārtas.

Taču arī šis panākums ar rūgtumu – jau otro posmu pēc kārtas tiek nopirkta viņa mašīna. Lai gan pircējs nebija neviens no līdz šim zināmajiem sportistiem (notika izloze četru pretendentu starpā), ir aizdomas, ka jau otrā Riekstiņa uzbūvētā Mazda MX3 nonāks Guntara vai Ivo Gabrānu rīcībā.

Savukārt Rūdolfs Bogens iegādājās Jāņa Nikela VW Golf I.

Junioru ieskaitē uzvaru sasniedza Rihards Dainis, aiz sevis atstājot izstājušos Bogenu un Renāru Ēķi (Jelgava, Autocross.lv Folkreisa komanda).

Interesants noslēgums komandu cīņā. Riekstiņš, debitējot Štīm Rally Team sastāvā, ar uzvaru sagādāja 20 punktus savai vienībai. Savukārt Jāņa Matulēna (Jelgava) sestā vieta un Ēķa klasificēšana astotajā vietā nesa līdzīgu punktu skaitu. Uzvaru noteica augstākais individuālais rezultāts – tātad Riekstiņa panākums.

Nākamā sacīkste – kas būs ne tikai Kurzemes, Zemgales un Latgales kausu pirmais posms, bet arī Folkreisa divu gadu jubilejas svinības – notiks 26. jūnijā Mūsas trasē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv