Folkreiss: Autocross.lv debitē ar otro vietu!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.01.2011
11:12

LAF Folkreisa Ziemas kausa pirmajā posmā debijas sacīksti aizvadīja Autocross.lv Folkreisa komanda, sasniedzot negaidītu otro vietu komandu vērtējumā. Komanda iespraucās starp abām titulētākajām folkreisa komandām – Folkreisa Fabriku un Raunas Bruģakmens vienību. Autocross.lv rezultātu vērtē kā apbrīnojamu un necerētu.

Individuāli augstākais rezultāts izdevās Viesturam Saukānam, kurš guva ceturto vietu, vēl pēdējos līkumos meklējot ceļu uz pjedestālu. Braucējs rezultātu vērtē kā patīkami šokējošu, jo uzstādītais uzdevums bija 16. vieta – pēdējā, par ko var saņemt kopvērtējuma ieskaites punktu. Kvalifikācijas braucienos sasniegtas ceturtā, trešā un otrā vieta, kas deva iespēju kvalificēties A finālam ar pēdējo ceļazīmi – 8. pozīciju. Finālā tika aizvadīta cīņa ar Mārtiņu Krieviņu, taču braukšanas kļūdas neļāva tikt cēsiniekam garām.

Komandai punktus atnesa arī jelgavnieks Renārs Ēķis, B finālā izcīnot ceturto vietu un kopumā gūstot 12. pozīciju. Viņa sacīkste bija daudzsološa un interesanta, rezultāts uzskatāms par labu. Renāra cerības uz A finālu iedragāja izslīdēšana vienā no kvalifikācijas braucieniem, kas 30 dalībnieku konkurencē ir izšķiroša neveiksme. Taču B finālā cīņa aizvadīta godam. Ēķis arī guva trešo vietu Junioru kausā.

Ritvars Bendziks šoreiz bija neveiksmīgas izlozes upuris, jo savā otrajā folkreisa sacīkstē tika ielozēts vienā kvalifikācijas grupā ar trim folkreisa dūžiem – Artūru Vecgaili, Mārtiņu Lapsu un vēlāko sacīkstes uzvarētāju Ritvaru Kārkliņu, arī pārējie konkurenti bija pieredzējuši un spēcīgi. Tas nozīmēja, ka krāt kvalifikācijas punktus bija īpaši sarežģīti. Tika izvēlēta taktika nevis dzīties līderiem pakaļ, kas būtu neprātīgi, bet gan izmantot viņu kļūdas un krāt punktus. Daudzi grupas biedri piedzīvoja pa kādai neveiksmei, kas ļāva Ritvaram kvalificēties C fināla ceturtajai starta vietai. C finālā tika aizvadīta lieliska cīņa, kas gan noslēdzās ar nosprūšanu kupenā un 22. vietu rezultātu tabulā. Sportists atzīst, ka nav apmierināts ar savas cīņas norisi.

Kopumā Autocross.lv Folkreisa komanda jūtas pagodināta atrasties uz kopīga pjedestāla ar divām 2010. gada spēcīgākajām komandām, kuras, starp citu, saglabājušas favorītu statusu pat pēc ievērojamas konkurences palielināšanās komandu kausā.

Autocross.lv izsaka pateicību draugiem un atbalstītājiem, kuri palīdzēja aizvadīt šo sacīksti. Tāpat pierādījās, ka Raunas Bruģakmens komandas būvētā tehnika ir izturīga un konkurētspējīga!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv