Folkreiss: Autocross.lv Folkreisa komanda apstiprina vasaras sastāvu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.05.2011
10:32

LAF Folkreisa Vasaras kausā startēs Autocross.lv Folkreisa komanda. Atšķirībā no ziemas sacīkstēm, komandā notikušas pamatīgas izmaiņas. No ziemas sastāva ierindā palicis vienīgi lieliskais juniors Renārs Ēķis. Pievienojušies – Evija Vītola un Jānis Matulēns.

Renārs folkreisā debitēja 2010. gada sezonas nogalē, demonstrējot lielisku cīņu 333 trasē. Ziemas sezona sākās ar pamatīgu mācību procesu, jo kartingā pieredzējušais jaunietis ziemā bija trenējies pavisam minimāli. Ziemas sezonas nogalē sasniegti lieliski rezultāti, kas ļāva sasniegt lielisku astoto vietu 54 dalībnieku konkurencē, kā arī otro vietu Junioru ieskaitē. Spilgtākais bija brauciens Biķerniekos, kad Renārs, nosprūdis C finālistu pulkā, pamanījās caur B un A fināliem nokļūt līdz otrajai vietai un cīnīties par uzvaru.

Evija Vītola folkreisā debitēja 2010. gada ziemā, aizvadot vairākus posmus gan ziemas, gan vasaras sacīkstēs. Šosezon Evija aizvadīs pēdējo sezonu Junioru ieskaitē. Plāni ir nopietnāki nekā līdz šim, jo Vītolai radusies iespēja daudz cītīgāk strādāt pie tehnikas sagatavošanas, arī braukšanas ziņā vajadzētu būt uzlabojumiem.

Renāra un Evijas izvēle komandas sastāvā lielā mērā balstās uz Autocross.lv vēlmi atbalstīt un popularizēt gados jaunus sportistus. Juniori – jebkurā autosporta veidā – ir šīs sporta veida lepnums, tāpēc jādara viss, lai jaunajiem sportistiem būtu pēc iespējas brīvāks ceļš karjeras attīstībā. Autocross.lv Folkreisa komanda ar sajūsmu uzņēma ziņu, ka Renārs Ēķis kļuvis par vienu no OKartas Autosporta Akadēmijas dalībniekiem. Lai veicas!

Jānis Matulēns komanda pievienojies pēdējā brīdī, taču ir laipni uzņemts pulciņā, jo līdz šim trasēs bijušas ļoti labas, draudzīgas attiecības. Pat kopēju sadursmju gadījumā bijis kopīgs darbs mašīnu remontā. Turklāt Jānis, kurš debitēja folkreisā pērn vasarā, demonstrējis ļoti progresējošus rezultātus un viņam ir visas iespējas kļūt par komandas līderi rezultātu ziņā. Iekšējā konkurence gan būs spēcīga!

Ziemā komandas sastāvā startēja Ritvars Bendziks un Viesturs Saukāns. Vasarā no dalības komandas sastāvā abi atteikušies, jo nepieciešams darbs pie tehnikas sagatavošanas, savukārt iespējamie starti paredzēti bez konkrētas programmas. Tiks apmeklēti ģeogrāfiski tuvākie posmi, kā arī, iespējams, ar abu auto trasē tiks ievesti jauni folkreisa dalībnieki.

Autocross.lv novēl Evijai, Renāram un Jānim īpaši veiksmīgu sezonu! Uzdevums – ziemas sezonā pēdējā posmā no rokām izslīdēja trešā vieta komandu kausā. Būtu patīkami Vasaras kausā revanšēties!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv