Folkreiss/Autokross: 20. jūnija Priekule tomēr jāatceļ

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.06.2020
23:48
Priekules sacensību neiespējami sarīkot ar pašreizējiem valsts noteiktajiem ierobežojumiem

Pēc Krosa komisijas padomes sapulces un situācijas pārrunāšanas ar sacensību rīkotāju nolemts 20. jūnijā Priekulē paredzēto Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posmu atcelt (pārcelt).

Tā kā jūnijā valstī vēl ir spēkā 300 cilvēku pulcēšanās āra pasākumā, tas padara sacīkstes rīkošanu ļoti riskantu – ne tikai pašam rīkotājam, bet arī visam autosportam un tā prestižam. Lai gan šo 300 personu skaitā neietilptu sacensību rīkošanas personāls un sportistu mehāniķi, šis skaits ar prognozēto aptuveni 60 sportistu dalību tiktu sasniegts visai ātri – faktiski ar sportistu komandu un līdzbraucēju spēkiem.

Tas nozīmētu, ka klātienes skatītāju ierašanās kļūtu neiespējama.

Otrdienas vakarā Krosa komisijas padome attālināti lemj, vai Priekules posmu svītrot pavisam, vai ieplānot šī posma pārcelšanu, iespējams, uz 11. jūliju.

Sportistiem un līdzjutējiem nāksies samierināties ar šā gada niansēm, jo visi iesaistītie ir jaunā situācijā. Priekules rīkotāju komanda izrādīja drosmi un apņēmību kaut izskatīt sacīkstes rīkošanas iespējas – tas jau ir apsveicami!

Par sacensību kalendāriem un citām niansēm informēsim nākamajās dienās.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv