Folkreiss/Autokross: Aizkraukles finālam interesanti papildinājumi!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
10.03.2023
13:44

Sestdienas sacīkste Daugavas Senlejas trasē ieguvusi interesantus papildinājumus dalībnieku sastāvos – pēc pieteikumu termiņa beigām pieteikušies četri dalībnieki, kuri var ienest intrigu attiecīgajās klasēs.

Radžu riepu krosa klasē spriedzi par lieliskajiem laikapstākļiem neizturēja Jānis Kozlovskis. Viņš ilgi pretojies vēlmei startēt sacīkstē citu ikdienas uzdevumu dēļ, taču dziļais sniegs un sals darīja savu: “Man tā patīk šādas dziļo kupenu trases, tā ir tāda bauda braukt šādos apstākļos! Man sestdiena ir saplānota ar zināmiem uzdevumiem, taču es atradu laiku šai sacensībai, tas ir pārāk labi,” saka Jānis. Jāatzīmē, ka Kozlovskis šogad aizvadīja divas no trim Ziemas kausa sacensībām, abās gūstot uzvaras, neskatoties uz spēcīgo un interesanto konkurenci.

Folkreisa 4WD klasē, kurā šajā ārpus ieskaites sacīkstē atcelta mašīnu pirkšana, pievienojušies šīs klases braucējs Dzintars Filipsons, kurš jauno auto izveda Ludza-2 sacīkstē, kā arī autokrosa debitants Artis Radionovs. Abi šajā bezradžu cīņā var pretendēt pat uz pjedestāla pozīcijām. Dažiem, šķiet, Radionova auto varētu būt pārsteigums…

Folkreisā nācis klāt Kaspars Dieriņš – braucējs, kurš kopš pērnā gada jūlija Pilskalnu posma nebija startējis, tomēr līdz tam bija demonstrējis arvien daudzsološāku sniegumu.

Klasēs dalībnieku skaits piektdienas pēcpusdienā: 27 Folkreisā, 9 Folkreisa 4WD klasē, 7 krosa radžu klasē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv