Folkreiss/Autokross: Aprīļa Smiltenes posms pārcelts uz 14. jūniju!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
14.03.2020
22:04
Smiltenes Folkreisa un Krosa komisijas kausa posms pārcelts!

Situācija pasaulē un arī Latvijā rada pirmās korekcijas arī nacionālo sacensību kalendārā. 26. aprīlī paredzētais Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa pirmais posms pārcelts uz 14. jūniju.

Covid-19 vīrusa dēļ Krosa komisijas vadītājs Gunārs Kosojs un sacensību rīkotājs Vairis Tralla atbildīgi izvērtējuši esošo un paredzamo situāciju, laicīgi plānojot aprīļa sacensībām jaunu datumu. Gunārs Kosojs: “Šobrīd nav jāceļ panika ne sportistu, ne līdzjutēju, ne Latvijas iedzīvotāju vidū, taču šobrīd vienkārši jābūt atbildīgiem. Ar Vairi secinām, ka aprīlī diez vai būs mazinājušies riski sportistu, skatītāju un tiesnešu veselībai, tāpēc labākais, ko varam darīt, ir sacensības pārcelt. Jāatzīmē, ka Smiltenes Folkreisa un Krosa komisijas kausa posma gadījumā šī būs vienīgā pārcelšana – ja arī jūnijā apstākļi neļaus aizvadīt pilnvērtīgu cīņu, šogad Tepera trasē šie seriāli varētu arī neviesoties. Taču ceram uz labāko!”

Līdz ar šo ziņu kļūst skaidrs, ka Folkreisa Vasaras kausa sezonu un Krosa komisijas kausu paredzēts sākt 23. maijā Priekulē. Pašlaik nav mainīti norises datumi arī pirms tam paredzētajam Latvijas un NEZ Baltijas rallijkrosa sezonas sākumam 2. un 3. maijā Biķerniekos, kā arī Latvijas autokrosa čempionāta startam 16. maijā Brenguļos.

Autocross.lv veiktas attiecīgās izmaiņas sadaļā “Kalendāri”.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv