Folkreiss/Autokross: Arī ziemas Pilskalnos otrās uzvaras nepadodas (VIDEO)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.02.2018
23:22

Šīs ziemas Autocross.lv konstatējums ir ziemas sacensību dažādie uzvarētāji konkrētajās tresēs – reti kuram sportistam izdevies uzvarēt vairāk nekā vienu reizi. Arī Pilskalnu trase pagaidām neļauj uzvarēt divreiz.

Atgādinām, ka dažādi folkreisa un autokrosa uzvarētāji ziemas sacensībās fiksēti gan Upesciemā, gan Brenguļos. Upesciema cīņa tradīciju turpina arī šogad, bet Brenguļos otro uzvaru ziemā sasniedza krosa klases braucējs Jānis Kozlovskis.

Pilskalnu ziemas posmu vēsture ir salīdzinoši neliela – cīņas aizvadītas 2016. un 2017. gadā. Pirmajā reizē trasē notika neiespējamais. Šķiet, visā valstī ziema jau bija galā, bet Pilskalnos izdevās sacīkste uz atkušņa un bezsniega robežas. Pērn piedzīvota viena no īstākajām ziemas sacensībām.

Gads Folkreisa uzvarētājs Autokrosa uzvarētājs
2016.

Renārs Ēķis

Ļoti saspringtā kopvērtējuma situācijā Ēķis izvirzījās vadībā un guva uzvaru. Tiesa, cīņas gaitā Renārs izslīdēja un gandrīz zaudēja gan posma, gan kopvērtējuma uzvaru.

Edijs Ošs

Lai arī pārējie konkurenti savā starpā rīkoja īstu slaktiņu, Edijs sacīkstē uzvarēja pārliecinoši.

2017.

Ivo Gabrāns

Ivo finālā nekavējoties atbrīvojās no konkurentu spiediena, pārliecinoši uzvarot.

Jānis Veģeris

Jānis lielā konkurencē – 15 dalībnieku cīņā – pārliecinoši uzvarēja gan visos četros kvalifikācijas braucienos, gan vēlāk arī finālā

Interesanti, ka pēc šī gada uzvarētāju sarakstam jāpapildinās ar trešo ailīti, jo divu pieteikto dalībnieku dēļ Open 4500 klases mašīnām jāstartē atsevišķi. Lai arī dalībnieki tikai divi, prakse rāda, ka arī šādā sastāvā cīņas var nest pārsteigumus. Turklāt šī ir kārtējā iespēja reklamēt klasi un ļaut tai elpot, cerībā uz dalībnieku pieplūdumu nākotnē.

 

2017. gada video

 

 

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv