Folkreiss/Autokross: Ārkārtējās situācijas pagarināšana maina ziemas kalendāru

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.01.2021
17:54
Jaunākais plāns paredz ziemas sezonas sākšanu ar Nakts sacensību Brenguļu autotrasē

Līdz ar valstī noteiktās ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 7. februārim pārcelti līdz šim datumam paredzētie Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posmi.

Laikā līdz 7. februārim bija paredzēti trīs no četriem plānotajiem posmiem – Bauskā, Vecpilī un Brenguļu autotrasē. Bauskas un Vecpils posmi šobrīd tiek pārcelti uz nenoteiktu laiku, savukārt Brenguļu nakts sacīkste tiek pārcelta nedēļu uz priekšu – 13. februāri. Šis posms, attiecīgi, šobrīd kļuvis par iespējamo ziemas sezonas atklāšanas sacīksti. Organizatori arī ziņo, ka, ja posms nevarēs notikt arī 13. februārī, tas tiks atcelts pavisam.

Nedēļu vēlāk paredzēts posms Pilskalnu trasē, kas savu norises datumu – 20. februāri — šobrīd nemaina. Vecpils un Mūsas posmu norise iespējama laikā no 27. februāra līdz 28. martam, jo marta beidzamā nedēļas nogale noteikta kā pēdējā, kurā var tikt ieplānotas ziemas Folkreisa un autokrosa sacensības.

Jāņem vērā, ka šīs var nebūt pēdējās ziemas sacensību kalendāra izmaiņas. Pirmkārt, var tikt pagarināta ārkārtējā situācija valstī, otrkārt, posmu norise ir atkarīga arī no atbilstošiem laika apstākļiem.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv