Folkreiss/Autokross: Ceturtdienas paziņojumu priekšnojauta

Viesturs Saukāns  09.01.2018 21:54 3

Lai gan oficiālā paziņojumu diena par LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa pirmā posma svētdien Upesciemā norisēm ir ceturtdiena, šobrīd ir aptuveni skaidrs, kurā virzienā vedīs galvenie paziņojumi – par sacīkstes norisi vispār un krosa klases riepām.

Pašlaik laika prognozes bijušas ļoti noturīgas un straujas scenāriju maiņas nav notikušas. Tiek solīts sals, kurš nedēļas nogalē pastiprināsies, bet netiek solīti nokrišņi. Tas nozīmē, ka ceturtdien gaidāms paziņojums, ka sacīkste notiks. Savukārt nojaušams, ka LAF Krosa komisijas kausa braucēji cīņā dosies ar riepām bez radzēm.

Šobrīd īsti netiek izskatīta iespēja sacensības atcelt – rīkotāji savos darbos tikuši pārāk tālu, lai vēl svārstītos. Tomēr ceturtdiena saglabājas kā cīņas apstiprinājuma diena, ņemot vērā, ka laikapstākļiem ļauna joka izspēlēšanai laika vēl pietiek.

Šobrīd arī sacensību tiesnešu galvenās personas pieņēmušas lēmumu, ka kross bezsniega apstākļos tiks aizvadīts bez radžu riepām. Kas interesanti, viens no šī lēmuma pieņēmējiem ir Jānis Kozlovskis, kurš šādā veidā pats sev likvidē startēšanas iespējas. Taču viņa pieredze un kopējais veselais saprāts liek pieņemt arī sev neizdevīgus lēmumus. Pēc rīkotāju lūguma gan radžu riepu aizliegums vēl nav galīgs un oficiāls – līdz ceturtdienai tiek gaidīti debesu brīnumi vārda tiešākajā nozīmē – pēkšņi spēcīgi nokrišņi var mainīt šo lēmumu. Taču nevienas prognozes neko tādu šobrīd nesola.

Tikmēr sportisti sākuši braši pieteikties. Otrdienas vakarā folkreisā pieteikti 16 braucēji, bet krosā – deviņi. Jāvēro, vai paziņojums par riepām mainīs kāda pieteiktā braucēja plānus.

  • #27

    Runājot par laika apstākļiem, iesaku prognozes arī skatīt foreca.com tur ir vienas no precīzākām, ko bieži izmanto arī kompānijas kas saistītas ar avio.

  • Fanuks

    Oopaa Viesturs ar Volvo.Zaļo golfu nav iespejams sataisit pēc nakts Brenguļiem? 🤔😢

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***