Folkreiss/Autokross: Dalībnieki pulcējas, prognozes – rotaļīgas

Viesturs Saukāns  06.01.2018 13:48 0

Arvien vairāk autokrosa un folkreisa braucēju izrāda interesi startēt 14. janvāra Upesciema cīņā. Papildināti arī pieteikumu saraksti.

Bez jau minētajiem Raimonda Berķa, Kalvja Buģa, Māra Zālīša un Sandra Viguļa rindas papildinājuši arī Mārtiņš Starks, Jānis Gustāns un Viktors Freimanis. Visi trīs ir potenciāli fināla braucēji. To Mārtiņš vairāk nekā apstiprinājis gadu gaitā, sasniedzot vairākus folkreisa panākumus. Jānim ir visas iespējas kļūt par vienu no vadošajiem Ziemas kausa braucējiem. Bet Viktors pagājušajā ziemā demonstrēja ļoti cienījamu sniegumu, Brenguļu nakts posmā finālā pat atrodoties līderpozīcijā.

Vairāki folkreisa braucēji ziņo par vēlmi pieteikties nākamnedēļ. Arī Krosa komisijas kausa izcīņā gaidāmi papildinājumi. Šobrīd iepriekš minētajiem Jurim Mesteram un Arno Upeniekam pievienojies Sandis Džeriņš ar, kas interesanti, Nissan Sunny. Sandim Upesciems ir mīļa trase, jo savulaik viņš ar folkreisa Opel Astra pamanījās uzveikt labu Latvijas autokrosa čempionāta līderu sastāvu.

Pašlaik grūti prognozēt, kādas riepas tiks izmantotas krosa klasē. Sola salu, bet ne sniegu. Turklāt prognozes ir ļoti rotaļīgas – pēc ilgstošiem sala solījumiem piektdien prognozes solīja atkusni (lai atkausētu to, kā nav). Taču sestdien jau atkal atjaunojušās sala prognozes. Drīzumā informēsim par rīkotāju stratēģiju trases veidošanas sakarā, bet oficiālais riepu spriedums būs 11. janvārī.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***