Folkreiss/Autokross: Evakuēšanās no janvāra: pārcelti Brenguļi

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.01.2023
13:49

Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa posms Brenguļu autotrasē no 28. janvāra pārcelts uz 25. februāri. Izmaiņas seko pēc trešdien atceltajiem posmiem Mūsā un Vecpilī. Dramatisko izmaiņu iemesls – janvārī netiek solīts tāds sals, kas ļautu sakopt trases sacensību norisei.

Šīs ziemas scenārijs ir jau pieredzēts – pēc ziemīgā decembra seko pavasarīgs janvāris, kas faktiski izslēdz iespēju sarīkot oficiālās sacensības ar kopēju startu. Brenguļu autotrases rīkotājs Arnis Odiņš skaidro: “Šobrīd situācija trasē nerada sajūtu par iespējamu sacensību norisi. Jau rudenī trases segumu sabojāja īpatņi, neatļauti iebraucot trasē un iedzenu dziļas rievas, kuras vēlāk sasala. Atkusnī uz trases tikt virsū ar smago tehniku arī nav iespējams. Rezultātā šobrīd trase ir sapostīta. Taču, pat ja šo defektu varētu novērst, zeme ir pilnībā atlaidusies. Lai tā sasaltu, faktiski no šodienas būtu jābūt vismaz mērenam salam, par sniegu pat nesapņojot. Prognozes šobrīd, līdz janvāra beigām, neko tādu nesola. Tāpēc, lai neturētu ne organizatoru komandu, ne sportistu pulku nevajadzīgā spriedzē, lemjam pārcelt sacīksti uz februāri, aiz abiem pārējiem posmiem Aizkrauklē un Pilskalnos. Ceru, ka visi trīs šie posmi varēs notikt.”

Līdz ar šīm kalendāra izmaiņām par pirmo posmu kļūst 4. februāra Aizkraukles sacīkste, par otro – 18. februāra Pilskalni, kam sekotu 25. februāra Brenguļu cīņa.

Folkreiss/Autokross: Oficiāli: Bauskas un Vecpils sacīkstes atceltas!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv