Folkreiss/Autokross: Folkreisa braucēji gatavojas finālam, krosa čempioni slēpjas!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.09.2023
10:30
Folkreisa Vasaras kausa kopvērtējuma līderis Gatis Ģērmanis. (Foto: Reinisfoto.net)

Nākamnedēļ Brenguļu autotrasē norisināsies svarīga divu dienu sacīkste: Folkreisa un Krosa komisijas kausa fināls un Čempionu kross, kurā uz starta gaidāmi dažādu ieskaišu esošie un vēsturiskie laureāti, kā arī tie, kuri labprāt šos laureātus uzveiktu.

Attiecībā uz čempionu krosu jūtams, ka kuluāros tēma pamatīgi mutuļo un gaidāmi spoži pieteikumi. Taču čempioni un to iespējamie apsteidzēji pagaidām nekrāšņo pieteikumu sarakstus, paturot intrigu līdz beidzamam. Taču nojaušams, ka sastāvs būs līdzjutējiem intriģējošs!

Folkreisa un Krosa komisijas kausa kolektīvs pieteikšanās procesu veic pragmātiskāk, sarakstos jau redzams prāvs dalībnieku skaits. Jāatzīmē, ka pēdējā sacīkstē jānoskaidro praktiski visu ieskaišu uzvarētāji, tostarp Folkreisa pamatklasē un Krosa komisijas kausa izcīņā. Īsts fināls!

Sportistiem aicinājums pieteikties 7. un 8. oktobra Brenguļu cīņām vietnē www.folkreiss.lv. Turpat publicēts arī sacensību nolikums ar nepieciešamo informāciju, tostarp abu sacensību dienu braucienu plāns.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv