Folkreiss/Autokross: Ko viņi teica Pilskalnos?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.02.2019
11:56

Dienas gaitā Pilskalnu posma laikā sportisti komentēja savas veiksmes un neveiksmes. Ko viņi teica?

Viesturs Plētiens (3. vieta krosā): “Šodien, liekas, piekāpos pārējiem abiem braucējiem uz riepu rēķina – mašīna likās stāvam uz vietas, lai gan jaudas pietika.”

Andrejs Freimanis (7. vieta krosā pēc diviem pjedestāliem iepriekšējos posmos): “Ļoti gribējās pacīnīties ar līderiem un redzēju sevi pat trijniekā. Taču ātrumkārba sāka slēgt nepareizos pārnesumus, brauciens nesanāca.”

Juris Mesters (Izstāšanās finālā pēc sagriešanas, 10. vieta krosā): “Kā šo neveiksmju sēriju tulkot? Jau kurais fināls, kurā mani tūlīt pēc starta sagriež. Varbūt es kādā brīdī laižu gāzi vaļā, bet citi finālā to nemaz nedara? Tas ir mans pieredzes trūkums, un jāmācās nedomāt pirmajos līkumos, un nelaist vaļā? Šodien ātrums bija, sajūtas bija labas. Līdz finālam.”

Artūrs Šimins (krosā 5. vieta, komentārs pēc treniņiem): Treniņus braucu izteikti lēnām un cenšoties saprast gan mašīnu, gan trasi. Nebija nekāda uzdevuma kaut ko uzreiz sasniegt. Lēnām, prātīgi.” Artūrs pēc sacensību beigām: “Lieliska mana pirmā sacīkste autokrosā, un pirmā ar priekšpiedziņas mašīnu! Vēl daudz jātrenējas, taču man ļoti patīk kontaktcīņu braukšana. Mēģināšu startēt visos nākamajos posmos. Paldies tiem, kuri palīdzēja tikt līdz startam, sevišķi ģimenei, draugiem un sponsoriem, un visiem, kuri man ticēja!”

Rītis Rutkausks (sarežģīta diena, 9. vieta krosā): “Gāja traki, bet man patika, viss kārtībā!”

Ģirts Kuzmanis (izstāšanās brīvajos treniņos motora defekta dēļ, kas seko pēc izstāšanās no līderpozīcijas Brenguļu finālā. Komentārs pirms treniņiem): “Brenguļi bija sāpīga neveiksme, beidzot viss likās veidojamies ļoti pareizi. Diemžēl degvielas sūknis, kurš godam bija kalpojis četrus gadus, beidzās tieši sacīkstē, kurā varēju uzvarēt.”

Edijs Varnas (krosa speciālists debitē Folkreisā ar 19. vietu, komentārs dienas vidū): “Vakar vakarā uzzināju, ka Folkreisā mašīnai nedrīkst būt sānu spoguļu. Pirmajā brīdī nespēju iztēloties, kā var cīnīties. Nedaudz netieku galā ar Folkreisa specifiku, taču kopumā man patīk, vairāk pieredzes un būs labi!”

Ermīns Vācietis (Folkreisā 1. vieta): “Kādu laiku nebiju sajutis uzvaras sajūtu, tagad ir! Jāatzīst, ka Malatesta riepas nostrādāja līmenī. Tās ir mānīgas, jo sākumā tām jāiebraucas, bet, kad iestrādājas, saķere kļūst lieliska. Visai komandai labs rezultāts!”

SK Garkalne Racing nometne (Folkreisā pirmās trīs vietas): Runā visi reizē un vienlaicīgi, bet pamatdoma – absolūts prieks.

Kaspars Cikmačs (pirmā sacīkste šogad, izstāšanās ar avāriju pirmajā braucienā. Komentārs pirms treniņiem): “Uz pirmo posmu Vecpilī netiku, jo tikko saliktais motors atkal nobeidzās. Uz otro posmu netiku ģimenes apstākļu dēļ. Tāpēc mana sezona sākas tikai šobrīd.”

Aigars Kļaviņš un Dainis Krūmiņš (pirmās divas vietas krosā): WatsApp apmainās ar saplēsto riepu un sasisto disku bildēm, izsakot “pateicību” par savstarpējo cīņu. Viss beidzas mierīgi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv