Folkreiss/Autokross: Laikapstākļi pārvelk svītru Brenguļiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.10.2023
21:21
Arī vēsturiskā pieredze Brenguļu autotrases rīkotājiem liek laicīgi apzināties katastrofālo situāciju. Nedēļas nogales sacensības atceltas!

Nedēļas nogalē Brenguļu autotrasē paredzētais Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa, kā arī Čempionu krosa pasākums tiek pārcelts nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ.

Sacensību rīkotāji vērsās LAF Krosa komisijā ar situācijas ziņojumu, informējot, ka trase un tai pieguļošās teritorijas, tostarp dalībnieku parks, ir lietus izmērcēta. Laika prognozes nesola lietus mitēšanos, kas Vidzemes pusē šonedēļ ir īpaši spēcīgs. Turklāt sestdien dienas vidū – sacensību atklāšanas brīdī – tiek solītas brāzmas līd pat 20 m/s, kas jau ir drošības apdraudējums. Šo visu ņemot vērā, Brenguļu autotrase un LAF Krosa komisijas padome ārkārtas sanāksmē lēma par sacensību pārcelšanu.

“Mums viss ir sagatavots, sacensība ir praktiski sarīkota, dalībnieku skaits – fantastisks! Atlika vien apstāties lietum, lai mēs kopīgi piedzīvotu lielisku autosporta pasākumu. Tomēr šā brīža situācija trasē un dalībnieku parkā, redzamās prognozes par lietu un vētru, neļauj mums aizvadīt šīs sacensības. Izdarījām visu ko varējām, apsvērām dažādus, pat ļoti ekstrēmus risinājumus. Tomēr, kas nav iespējams, tas nav iespējams, nedrīkstam riskēt ne ar sportistu ērtībām, ne kopējo pasākuma drošību.” saka sacensību rīkotājs Arnis Odiņš.

Tā kā praktiski visu ieskaišu kopvērtējumos vēl jānoskaidro sezonas uzvarētāji un godalgu sadalījums, tiek plānots Folkreisa un Krosa komisijas kausa septīto posmu aizvadīt citā datumā. Sīkāka informācija Autocross.lv, Folkreiss.lv un abu mediju sociālo tīklu profilos.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv