Folkreiss/Autokross: Mūsas situācija

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
30.12.2022
17:21

Lai gan 1. janvārī, visticamāk, tiks uzstādīts valsts siltuma rekords gan šim datumam gan, iespējams, pat visam mēnesim, uz nedēļas otru pusi tiek solīts sals, turklāt arī Bauskas pusē, kur 7. janvārī paredzētas autokrosa un Folkreisa Ziemas kausa sacensības.

Vēl ceturtdienas vakarā domas sliecās uz Mūsas posma pārcelšanu, taču piektdienas rīta prognožu maiņas lika piebremzēt šādu lēmumu. Skaidrs, ka atkusnis, lietus un siltums iznīcinās sniegu un ledu. Taču sacensībām der arī kailsals, jeb, vienkāršojot, viss, kas nav dubļi.

Pašlaik organizators Jānis Bergs ziņo: “Jāatzīst, ka sākām samierināties ar posma atcelšanu, taču šobrīd vēl pacīnīsimies! Šobrīd plāns gaidīt nākamās nedēļas sākumu, kad sapratīsim, ko būs paveicis siltais 1. janvāris, arī nedēļas prognozes būs nostabilizējušās un precīzākas. No šīs informācijas izejot tad arī sapratīsim, vai “gāzi grīdā”, vai samierināmies. Tāpēc vēl gaidām!”

Uzreiz jāpiebilst, ka ir akūti nepieciešams saņemt sportistu pieteikumus, kas būtu ne tikai motivējoši sacensības rīkot “par katru cenu”, bet arī reāli saprast saimniecisko situāciju pirms šīs sacīkstes. Šobrīd 23 pieteikumi, kurus būtu vērts analizēt no sportiskās intrigas viedokļa. Taču gaidīsim pārējos un gaidīsim sacensības!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv