Folkreiss/Autokross: Nav laika atpūtai, šonedēļ Priekule!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.09.2020
10:16
Folkreiss un autokross šovasar Priekules Līgo trasē atgriežas jau otrreiz. Cik mainījušies būs spēku samēri pēc diviem mēnešiem?

Lai gan daudz sportisti joprojām dzīvo spilgtās Mūsas Trillera atmiņās, laiks jaunai cīņai – sestdien Priekulē piektais Folkreisa Vasaras kausa posms un ceturtā Krosa komisijas autokrosa kausa sacīkste. Trešdiena ir pēdējā pieteikumu diena!

Lai gan uzdevums nav vienkāršs – sagatavoties tik tuvu esošai nākamajai sacīkstei pēc tik liela festivāla, kāds bija Mūsā, dalībnieku saraksts jau izaudzis līdz pārdesmit sportistiem Folkreisā un gandrīz desmit dalībniekiem krosa klasē. Jābūt papildinājumiem!

Sacīkste norisināsies sestdien, un būs ļoti svarīga kopvērtējuma situāciju izveidei pirms pēdējā posma oktobrī Brenguļos. Folkreisā Edgars Tralla samazināja Mārtiņa Spīķa pārsvaru, un Priekules posma uzdevums būs noskaidrot, vai Mārtiņam pirms pēdējā posma izdosies atrauties no sekotāja, vai Edgaram būs reālas iespējas cīnīties par Vasaras kausu pēdējā sacīkstē. Krosa komisijas Pro klasē pašlaik nav pat pieteikušies sezonas līderi Edijs Ošs un Andis Lūsis, kas ir interesanta cerība visiem sekotājiem. Ošs, visticamāk, cīņā varētu arī nepiedalīties, jo Igaunijā norisināsies NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta posms.

Lai gan sezonas nolikums to neparedz, tiek kopā skaitīti arī Am klases posmu rezultāti. Šobrīd pēc pirmajām trim sacīkstēm vadībā ir Toms Edušs, kuram seko Dzintars Filipsons, kā arī Gints Bārzdainis un Ilmārs Kuzmanis, kuri dala trešo vietu. Visās klasēs intriga!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv