Folkreiss/Autokross: Oficiāli atcelta Madona, ziemu gaidīs līdz 15. martam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.01.2020
09:03
Šobrīd Folkreisa Ziemas kausu vēl var glābt februārī uznākusi ziema

Nav pārsteigums, taču bez tā neiztikt – atcelts arī otrais paredzētais Folkreisa Ziemas kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posms, kas bija paredzēts šajā nedēļas nogalē Madonā, Raibenes trasē. Savukārt par jebkuras cerības šoziem aizvadīt sacensības būs spēkā līdz 15. martam – pēc šī datuma sacensību rīkošanas iespējas vairs netiks gaidītas.

Raibenes trasei, līdz ar to, neizdodas debitēt ziemas sacensību kalendārā jau otro gadu pēc kārtas, jo arī pērn madonieši nevarēja sarīkot cīņu laika apstākļu dēļ. Rīkotāji arī ziņo, ka necentīsies posmu pārcelt – nesarīkojot to šonedēļ trase vairs netiks veidota. Raibenes trase ziemā tiek izveidota pļavā, tā nav stacionāra trase ar iekoptu segumu. Līdz ar to aizvadīt aktivitātes šajā teritorijā ļauj tikai kārtīga ziema.

Nākamais kalendārā paredzētais posms plānots 9. februārī Brenguļos. Pašlaik prognozes tuvākajām divām nedēļām, kas ir sinoptiķiem puslīdz tverams laika sprīdis, neziņo būtiskas izmaiņas laika apstākļos.

Atlikušais kalendārā paredzētais posms ir 22. februārī Jēkabpils puses Pilskalnos. Pieņemot, ka kaut kad ziemai ir jābūt, šī sacīkste nešķiet bezcerīga. Janvārī atceltais Vecpils posms ziemas iestāšanās gadījumā varētu arī notikt citā datumā. Lai Ziemas kauss folkreisa braucējiem tiktu uzskatīts par notikušu, jāaizvada trīs sacīkstes.

Nolemts, ka ziemas sezona noslēgsies 15. martā, ar vai bez notikušām sacensībām.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv