Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena maģiskajai naktij Brenguļos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.01.2024
09:53
Puma atgriežas Brenguļos! Attēlā: Juris Spīķis ar Ford Puma Brenguļu ziemā 2016. gadā. Aiz viņa Edijs Ošs, ar kura auto jau pāris gadus startē Ivo Gabrāns.

Otrdien noslēdzas pieteikumu termiņš pirms sestdien gaidāmā nakts Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa otrā posma Brenguļu autotrasē. Nepieciešamais dalībnieku kvorums jau sasniegts, bet līdzjutēji vienmēr vēlas vēl!

Otrdienas rītā pieteikumu skaits sasniedzis 47 dalībniekus, kas ir virs rīkotāju noteiktā minimālā braucēju skaita. Taču zināms, ka vēl ne visi startēt gribētāji iesūtījuši pieteikumus.

Visinteresantākā situācija autokrosa 2WD klasē – šobrīd pieteikti seši dalībnieki, taču no tiem neviens nestartēja Autokrosa Ziemas kausa pirmajā posmā Ludzā. Šāda situācija automātiski nozīmētu matemātisko drāmu cīņā par kopvērtējuma uzvaru. Tomēr ir aizdomas, ka Ludzas posma uzvarētājs Jānis Gustāns diez vai ļausies tik vienkārši nodzēst pirmajā posmā gūto punktu krājumu.

Par intrigām klasēs spriedīsim pēc pieteikumu termiņa beigām. Taču šobrīd interesantu izaicinājumu krosa klasē visiem pārējiem izmetis Miks Gabrāns, kurš trasē vedīs jauniegādāto Ford Puma – bijušo Jura Spīķa un Maijas Stakenas čempionauto! Skaidrs, ka pilotam jaunā, ļoti jaudīgā tehnika vēl jāapgūst, tomēr Mika pieredze var sarūpēt pārsteigumus cīņā par Brenguļu nakts uzvaru!

Otrdienas rītā Folkreisā 30 pieteikumu, Folkreiss 4WD klasē desmit, krosā – septiņi. Kā minēts – noteikti būs vēl!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv