Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena Brenguļu cīņām!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.04.2022
08:34

Otrdiena, 19. aprīlis ir pēdējā bezsankciju pieteikumu diena pirms svētdienas Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa pirmā posma Valmierā, Brenguļu autotrasē. Tātad pēc diennakts būs zināms sastāvs gaidāmajām cīņām.

Otrdienas rītā sacensībām pieteikušies jau 72 dalībnieki – 40 Folkreisā, pieci Folkreisa jaunajā pilnpiedziņas klasē, 24 Krosa komisijas kausā un pašlaik trīs no pieciem nepieciešamajiem Treniņu klasē.

Sportisti nezaudē iespēju pieteikties arī pēc pieteikumu termiņa beigām, tomēr viņiem jārēķinās ar nolikumā minētajām sankcijām, tostarp zaudētu punktu no kvalifikācijas kopvērtējuma, kas lielajā konkurencē var izrādīties izšķiroši.

Ja par niansēm, kas attiecas uz sportistiem, jāatgādina, ka dalībniekiem jāaizpilda arī sportistu zināšanu pārbaudes anketa, kuru var iegūt, rakstot uz folkreiss@laf.lv . Tāpat sportistiem jāņem vērā, ka viņi netiks pielaisti pie starta bez derīgiem dokumentiem – sportista licences vai automašīnas tehniskās sporta pases.

Nianse arī par reģistrēšanos sacensībām un tehniskās komisijas veikšanu: to visu varēs izdarīt sestdien nolikumā minētajā laikā. Reģistrācija un tehniskā komisija notiks arī svētdien no rīta, taču procesam paredzētais laiks būs sadalīts divās daļās. Pēc pilna dalībnieku sastāva noskaidrošanas tiks izplatīts biļetens, kurā būs norādīts, kurām braucēju grupām (nosaka pēc starta numuriem) reģistrācija būs jāveic pirmajā, kurām otrajā daļā. Tas gan lielu iespaidu uz dalībnieku dienaskārtību neatstās, plāni jāmanevrē stundas robežās.

Ar nepacietību gaidām galīgos dalībnieku sastāvus un svētdienas sacensības! Skatītājiem atgādinām, ka atcelti visi ar Covid saistītie ierobežojumi, tāpēc laipni gaidīti visi mūsu sporta līdzjutēji!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv