Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena Ludzas ziemas festivālam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.02.2023
11:49

Ludzā šorīt -20 grādi – trases sagatavošana nedēļas nogales diviem Ziemas kausa posmiem norit pēc plāna! Trešdiena ir pēdējā pieteikumu diena abām sacīkstēm. Sportisti! Šobrīd katrs pieteikums ir īpaši svarīgs sacīkstes rīkošanai!

Trešdienas rītā Makašānu trase piedzīvojusi -20 grādu salu, turklāt lielie mīnusi vēl turpināsies. Līdz ar to darbojas plāns – pieblietēt uzsnigušo sniegu un sasaldēt šo kārtu. Tiesa, kas attiecas uz krosā izmantojamajām riepām, tad spriedums joprojām ir par labu bezradžu riepām, jo trasei jākalpo divas dienas.

Šobrīd īpašu cieņu izpelnījusies organizatoru komanda, izvēloties rīkot šādu, pavisam traku, ziemas sacensību formātu. Šķiet, vietējais reģions piedzīvo negaidītu šoku, jo viesnīcās un viesu namos vietu nav jau pāris dienu. Taču divu dienu sacīkste rīkotājiem nav lēts prieks, tāpēc katrs pieteikums, katrs dalībnieks šobrīd ir īpaši nepieciešams.

Trešdienas pusdienlaikā dalībnieku sastāvs, zinot sacīkstes sarežģītību, ir labs: 36 sestdienā, 34 svētdienā. Vēl gaidām pieteikumus, taču skaidrs arī, ka krosa riepu lēmums atstās malā vismaz pāris braucējus. Pieteikumi solās būt vēl.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv