Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena Priekules cīņām

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.07.2020
11:52
Foto: Jānis Klāks, Jancisko Media

Trešdiena, 8. jūlijs ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena pirms sestdienas Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa pirmā posma. Sacīkste norisināsies Priekulē, Līgo trasē.

Trešdienas pusdienlaikā Folkreisa ieskaitē pieteikušies 28 dalībnieki, Krosa komisijas kausa Pro klasē astoņi, bet Am 2000 FWD klasē 15 dalībnieki. Sagaidāms, ka visās ieskaitēs gaidāmi papildinājumi.

Sacensību rīkotājs Raimonds Ķervijs ziņo, ka organizatoriskie darbi turpinās bez aizķeršanās un gaida visus ierodamies uz pirmo Folkreisu un autokrosa šajā gadā: “Briestam sacensībām, sastāvi būs interesanti.”

“Ļoti ceru, ka dalībnieku saraksti papildināsies ar visiem, kuri līdz šim paspējuši startēt sacensībās ārpus valsts, tas būtu labs Latvijas organizatoru darba novērtējums…”

Pēc atceltās sacensības jūnijā mainījušies publisku pasākumu rīkošanas noteikumi un ierobežojumi vīrusa kontekstā. Raimonds skaidro: “Šobrīd noteikti organizatoriski jūtamies nedaudz brīvāk, taču ikvienam apmeklētājam atgādinām, ka maksimāli jācenšas ievērot valstī zināmās piesardzības nianses. Daudz viens otru ilgi nebūs redzējuši un būs prieks satikties, taču sveicienos ievērosim distanci un dienas gaitā piedomāsim par šo tēmu. Gan mūsu kā rīkotāju iespējamās kontroles gan, gan mūsu pašu veselības ziņā.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv