Folkreiss/Autokross: Pieteikšanās Priekules posmam – līdz trešdienai

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.06.2021
20:01
Folkreisa sezona nav aiz kalniem - 4. jūlijā 1. posms, līdz30. jūnijam pieteikšanās! (Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv)

Vēl nedēļa atlikusi līdz ilgi gaidītā pirmā Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posma pieteikumu termiņam. Sarakstos jau pārdesmit sportisti, tostarp pilnpiedziņas klases braucēji.

Priekules cīņa Līgo trasē notiks 4. jūlijā, kas būs pirmais nacionālā līmeņa krosa pasākums Latvijā, pēc starptautiskās Bauskas sacīkstes. Jaunākie pandēmijas ierobežojumi, kas noteikti valstī, pēc 1. jūlija kļūs ievērojami brīvāki, tāpēc nebūs tik sarežģīti pulcēt ne sportistus, ne skatītājus, kā tas šķita vēl pirms pāris nedēļām. Zaļā gaisma sportam!

Dalībniekiem jau pirms laika atvērta pieteikšanās, ko līdz šim izmantojuši pāris desmiti sportistu visās klasēs: Folkreisā, Krosa komisijas kausa Pro un Am klasēs, kā arī pilnpiedziņas krosa automašīnu cīņās. Visu klašu dalībnieku pieteikšanās: www.folkreiss.lv. LAF licenču iegūšana: laflicences.lv.

Vēl pētīsim, kādus pārsteigumus būs sarūpējusi lielā pauze kopš pērnā rudens – nojaušams, ka pieplūdums būs gan Folkreisā, gan Am klasē. Folkreisā šogad tiek aktīvi virzīts Dāmu kauss, un šķiet, ka klase ir gatava sevi prezentēt visai spēcīgi jau pirmajā piegājienā: aizvadītajā Brenguļu treniņā tikās sešas dalībnieces, Priekules sarakstā jau divas. Paredzams, ka kopējais Dāmu klases dalībnieču skaits pirmajā posmā varētu būt tuvu desmit. Klasei, tāpat kā Junioru kausā, Priekulē paredzēts atsevišķs finālbrauciens. No astoņiem pieteiktiem sportistiem trīs ir Junioru kausa dalībnieki – arī šajā ieskaitē kaujas būs aizraujošas.

Priekules sacīkstē uz starta izbrauks arī pilnpiedziņas klases dalībnieki – pirmie trīs jau ir sarakstā: mājinieki izaicina Latvijas čempionāta braucējus, kuru pagaidām pieteikumu listē vēl nav!

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam. Un tad sāksies!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv