Folkreiss/Autokross: Priekules cīņām sastāvi zināmi!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.09.2020
09:31
Jūlijā Priekulē tika aizvadīta pirmā sezonas sacīkste. Šova elementu netrūka! (Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv)

Sestdien Priekulē, “Līgo” trasē norisināsies Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa priekšpēdējā, daudz izšķirošā sacīkste. Cīņai gatavi vairāk nekā 50 dalībnieki, Kurzemes izrāde var sākties!

Folkreisā Vasaras kausa piektajam posmam pieteikušies 29 dalībnieki, kuri spēkosies par priekšpēdējās sacīkstes uzvaru. Svarīgs duelis kopvērtējuma līderiem Mārtiņam Spīķim un Edgaram Trallam. Pēc Mūsas posma abi ir deviņu punktu attālumā viens no otra, un visai pamatīgi atrāvušies no sekotājiem. Priekules sacīkstē Spīķim ir iespēja atrauties no sekotāja vairāk, lai pēdējā sacīkstē oktobrī Brenguļos būtu droša rezerve cīņā par uzvaru kopvērtējumā. Savukārt Trallam ir iespēja pietuvoties vēl vairāk, vai pat apdzīt Mārtiņu, kas jebkurā gadījumā nozīmēs īpašu finālu Brenguļu sacīkstē. Tātad Priekules posms izšķirs ļoti daudz.

Autokrosa Pro klasē kopvērtējuma vicelīderis Andis Lūsis ir labā situācijā, jo uz starta nebūs viņa galvenais konkurents kopvērtējumā Edijs Ošs, kurš startēs Igaunijas rallijkrosā. Turklāt klase būs pilna ar viņa komandas biedriem – Aigaru Kļaviņu un Ritvaru Zobenu, kurš startēs ar Arvila Bērziņā šogad pārsteidzošo LČ Toyota MR2. Būs interesanti vērot, cik kolēģi spēlēs tieši uz Anda rezultātu, vai tomēr katrs brauks pēc sava panākuma. Tikmēr Lūša neveiksme var pavērt platas durvis uz panākumiem 2018. gada Krosa komisijas kausa ieguvējam Aivaram Galbāliņam – ja Aivars Priekulē ir priekšā Andim, abiem jābrauc skaidrot attiecības uz Brenguļiem!

Am klasē ierindā visi vadošie seriāla braucēji – Toms Edušs, Dzintars Filipsons, Ilmārs Kuzmanis un Gints Bārzdainis. Edušam ir šķietami drošs pārsvars, taču viens paklupiens var sagriezt kopvērtējumu ar kājām gaisā. Kopumā klasē 13 pieteikumu, kas nozīmē, ka kvalifikācijas braucienos klase tiks dalīta divās grupās. Viena grupa Pro klasei, bet Folkreisa 29 sportisti tiks sadalīti četrās kvalifikācijas grupās.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv